TeKKraLPvP.nitrado.net Süper Faction 1.7.X LAPİS|BOSS|HEROBRİNE|ENTİTY|RÜTBE|TABELAENCH|SAT

sinanefe2424

TeKKraL
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Server Kurma Sebebimiz Faction Severlerin Özlemiş Olduğu Kaliteli Bir Server Kurmak Size İyi Bir Hizmet Vermektir
Ip Adresimiz:TeKKraLPvP.nitrado.net <------
Serverimizin Özellikleri Şu Şekildedir:
4GB Ram 34 Kişilik Slot Nitrado Güvencesi Online Adminler Oto Eventler
Boss Dan Süper İtemler Düşer Ve Her Ay 1 Kere Çekiliş Yapılır
Serverimizle 11 Aydır Sizlere Hizmet Vermekteyiz Ve Bu Eğlenceye Sizde Davetlisiniz
Ip Adresimiz:TeKKraLPvP.nitrado.net <------
Oyuncularımızın Çektiği Videolar [Serverimizde Çekildi]

Sizler İçin Bir Kaç Resim:
Spawn:

Lapis:

Hammadde:

Orman:
Arena:

Günceldir Ve Birazdan Event Var !!!!

Çekiliş Var Bilginize

Çekiliş Var Duyrulur

DeadBarbarian

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Map'ler biraz sade olmuş geliştirilirse güzel olur server geliştirilmeye çok müsait

sinanefe2424

TeKKraL
En iyi cevaplar
0
Teşekkür Ederiz Tercihlerinizi Skype Üzerinden Verirseniz Seviniriz skype:alp34343435

Dilek Ve Şikayet için Skype:alp34343435

Saat 6 Da Event Var Bugünki Son Event Bilginize

DeadBarbarian

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bizim arkadaşlarma bir build kadromuz var iyiyiz çok deil ama isterseniz size build hazırlaya biliriz sizde isterseniz .
he para veya yetki istemiyoruz serverinizi çok beğendik destek olalım dedik çok başarılı bir server ileride daha da iyi olacağını düşünüyoruz şimdiden kolay gelsin.:şapka::alkış:

sinanefe2424

TeKKraL
En iyi cevaplar
0
Bizim arkadaşlarma bir build kadromuz var iyiyiz çok deil ama isterseniz size build hazırlaya biliriz sizde isterseniz .
he para veya yetki istemiyoruz serverinizi çok beğendik destek olalım dedik çok başarılı bir server ileride daha da iyi olacağını düşünüyoruz şimdiden kolay gelsin.:şapka::alkış:

Teşekkür Ederiz Build Konusunda Haklısınız Bizde Bunun İçin Baya Bi Düzenlemeler Yaptık Alımlar Olcaktır Sizi şimdilik Aramızda Oyuncu Olarak Görmekden Şeref Duyarız :)

Günceldir !

Günceldir !!!! Bilginize Yorumları Bekliyoruz

Event Var Yorumu Görenler Gelsin

Konu En Üstte :D

At Yarışı Var sunucuya bekleriz

NurullahTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Gerçekten çok berbat bi sunucu ;

1- Adminler ilgilenmiyor , hadi admin ilgilenmedi diyelim rehberlerde ilgilenmiyor.
2-Kaç tane hileci var Hiçbirine ban atılmıyor [SS Atıldığı halde]
3-Build'leri zaten kötü

Daha fazlası var .Yani oynamazını tavsiye etmiyrum

sinanefe2424

TeKKraL
En iyi cevaplar
0
Gerçekten çok berbat bi sunucu ;

1- Adminler ilgilenmiyor , hadi admin ilgilenmedi diyelim rehberlerde ilgilenmiyor.
2-Kaç tane hileci var Hiçbirine ban atılmıyor [SS Atıldığı halde]
3-Build'leri zaten kötü

Daha fazlası var .Yani oynamazını tavsiye etmiyrum
SS leri Skype Üzerinden Bana atabilirsin skpye:alp34343435 rehberler ve adminler full online

Bugün Çok Fazla Sayıda Event Olcak Herkezi Bekleriz

Konu Yukarı

BroBuilder

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yazıksınız. Bot Atılır Bana Küfrederler . Seviyesi Düşük Bir Sunucu

Ha SS aT dİYENLER OLACAK SKYPE GELİN ATALIM GRUBA ÇEKİP KÜFREDENLER SUNUCUDA AÇABİLİYORMUŞ... Skypem : mustafa.bakoglu1

sinanefe2424

TeKKraL
En iyi cevaplar
0

Ha SS aT dİYENLER OLACAK SKYPE GELİN ATALIM GRUBA ÇEKİP KÜFREDENLER SUNUCUDA AÇABİLİYORMUŞ... Skypem : mustafa.bakoglu1
skype alp34343435 bot saldırısı plugin kapalı kalmış o yüzden yedik ama sen kıskançık dan mı yaptın bilmiyorum -,- yaptığınızı 12 13 yaşındakiler yapıyor :)

BroBuilder

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
skype alp34343435 bot saldırısı plugin kapalı kalmış o yüzden yedik ama sen kıskançık dan mı yaptın bilmiyorum -,- yaptığınızı 12 13 yaşındakiler yapıyor :)
Evet . Küfürleride Gençler Yapmıyor Herhalde . Dalgamı Geçiyorsunuz Gruba Ekleyip Çıkıyorsunuz ? Yok ...YI Yedin ....na koydum Benim Diyecegim Bukadar Swye Gidermisiniz Gitmezmisiniz Sizin Kararınız

sinanefe2424

TeKKraL
En iyi cevaplar
0
Evet . Küfürleride Gençler Yapmıyor Herhalde . Dalgamı Geçiyorsunuz Gruba Ekleyip Çıkıyorsunuz ? Yok ...YI Yedin ....na koydum Benim Diyecegim Bukadar Swye Gidermisiniz Gitmezmisiniz Sizin Kararınız
Evet O Yüzden Çağrıda Müsait Değilim Diip Kaçıyodun Dimi