tekkit yeni başlamayı sevmeyenlere baya ilerlenmiş map veriyorum

başka ne mapı iştersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    20

barbo

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
birlikte server kurup oynayalımmı

fine you

Marangoz
En iyi cevaplar
0
birlikte server kurup oynayalımmı
olabilir ve evet arkadaşlar çok büyük bir şey paylaşıyorum gta snow full free bedava benim oynadığım gta snow'u sizlere ulaştırıyorum linki her zamanki gibi kendi yerime mediafireye koyuyorum inanınki bu benim oynadığım ve sizlere linki veriyorum demo değil yüklensin mediafireye linki öyle vereyim daha yüklenmedi.link:yüklenmesi baya uzun sürüyo :hata çıktı o yüzden başka zaman veririm.

fine you

Marangoz
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar map istiyorsanız,oyun indirmek istiyorsanız,demo oyun indirmek istiyorsanız bana baş burun ben sizlere eğer o oyun bende varsa veririm yada araştırıp sizlere full unu vermeye çalışırım.

baran2718

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gel Beraber Map yapalım ben modlar konusunda ustayımdır özellikle technic ve tekkit beraber yaparsak normal survival modlu survival gta mapleri vb. yaparım.

barbo

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
nasıl oluyo yani onu alınca o kendisi gelmedi electirik block falan mı geldi? eğer öyle olduysa ben onları zor yaptım bence cretiv moddan geri al :D
patladı mfe gücü etkiledi 1 low voltage solar panelle 2tane induction furnace patlado

gtavice123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ozmn save de ne redstone var ne ıron var ne copper var sadece diamond var

barbo

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
bi ekran görüntüsü gösterebilirmisin

fine you

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Gel Beraber Map yapalım ben modlar konusunda ustayımdır özellikle technic ve tekkit beraber yaparsak normal survival modlu survival gta mapleri vb. yaparım.
canım artisliğini tanlama bende ustayım hemde bilgisayarımda olan 19 oyunda ama seni üzmek istemiyorum sadece ustayım demen beni biraz bir şey söyleyemiyorum ustayım demen beni biraz üzdü diyebiliriz ama ben insanları kızmam facebook adresini bana ver daha sonra iletisine geçeriz tamammı?

fine you

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ozmn save de ne redstone var ne ıron var ne copper var sadece diamond var
kardeş sen tekkiti bilmiyosan söyleyim onların emc'si var tamammı ben emcli olanları elmasa çevirdim eğer ihtiyaçın varsa elmastan redstonmu istiyon yap ben şu an madendeyim 2.ci yani bu tekkit mapının biraz daha ilerlenmisini yarın yani cumartesi yeni ilerlettiğim mapını yayınlayacağım o zaman verdiğimde çok büyük ev ve kamış tarlası,2 küçük kamış tarlası biri büyük evin altında ,1 orta boy kamış tarlası ve senin dediğim için demir redson falan yapmış olurum su an madendeyim bende bakayım ne yazmışlar diye ok yarın vereceğimde malzemeler fazla ıronlar falan fazla olur.