Tekkit-Ultimate - Tekkit Classic 3.1.2- -Premium- -Turks Clan- Hepinizi Bekliyoruz!

xoyuyu

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kardes 1k para isdedim atamadiniz hepiniz quantum setsiniz fazladan varmi dedim vipleri kesdiniz.Yok dediniz.Her neyse isdersen itemleri vereyim oynamicam saten.Beyler sizde girmeyin bu servere fıstık gibi serverler baska yokmu ama turk yok isde burada turk digil.Chatta turkce bile konusturmuyo gavurrlar.Saten Mk3 den 1 tane mk2 den 1 tane mk1 den 1 tane koyuluyo toplamda 3mk koyluyo boyle emc mi kasilir? boyle serverde oynciagima oynamam daha iyi.Rutbe atladikca bile mk koyma sayiniz artmiyo cc banli.oynanmaz burda

behzat402

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardes 1k para isdedim atamadiniz hepiniz quantum setsiniz fazladan varmi dedim vipleri kesdiniz.Yok dediniz.Her neyse isdersen itemleri vereyim oynamicam saten.Beyler sizde girmeyin bu servere fıstık gibi serverler baska yokmu ama turk yok isde burada turk digil.Chatta turkce bile konusturmuyo gavurrlar.Saten Mk3 den 1 tane mk2 den 1 tane mk1 den 1 tane koyuluyo toplamda 3mk koyluyo boyle emc mi kasilir? boyle serverde oynciagima oynamam daha iyi.Rutbe atladikca bile mk koyma sayiniz artmiyo cc banli.oynanmaz burda
Quantum Seti Viplerden Çaldık Ver Oynamıcaksan Bide Bizde Var Diye mesaj Yazmışsın Rm yim Suan Vote Atinca mk3 , mk2 , mk1 Koyma Sayiniz Artar Daha Kolaylaştırıldı! 1k Para Chatta Türkçe konuşunca Ban Yemiyosun Zaten f chat mevcut AYRICA SUAN BUNDAN DAHA IYI TEKKİT CLASSİC SERVER YOK! Toplam 15 Server Var Zaten Suan En Çok Online Olan Tek Doğru Düzgün Rank Sistemi Olan Server Bu Vede Marketi Olan Birtek CC Banlı Onda Haklısın Adminle KOnuşacağız Bu Durumu Kendi Serverim Değil Beğenmesem Diğer Serverlerin Reklamını Yaparım Demi!

ByCrawL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverde Çokmu Az Türk Var Be .s
Gelmeyi Düşünüyorum Geldiğimde Görürseniz Adım : GameLove

behzat402

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverde Çokmu Az Türk Var Be .s
Gelmeyi Düşünüyorum Geldiğimde Görürseniz Adım : GameLove
Valarion Adlı Arkadaşımızın Yaptılarından Sonra Klanı Büyütemedik Alımlardıda Kapattık Arkadaş Sağolsun Herşeyi Çalıp Kaçtı

behzat402

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeş skypemi ekle baydogukaneryigit yaz çıkarım ordan eklersin klanı büyüteceğiz ne olursa olsun o arkadaşında ben boşver o arkadaşı itemleri çalsa bile klanı büyütürsünüz skypemi ekle büyütelim şu klanını
Klana Birdaha Hiçkimseyi Almıcam Alınca Bak Ne Oluyo

obvisian

Marangoz
En iyi cevaplar
0
behzat şunu pre yapma yaw tam server buldum derken aha girdi pre olayı bana

ByCrawL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ne yazıkki

Premium :D[DOUBLEPOST=1437316925,1437232711][/DOUBLEPOST]Serverdeki Evimiz Eskisinden Güzel Olmustur! :D
Servere Geleceğim Faqat Klana Alırsan Makbule Geçer Asla İhanet Etmeyiz Abi O Konuda Sıkıntı Yok Bide Survival 1'mi 2'mi?

FlyingPegasus

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sw güzel modpackı tekkit değilmi[DOUBLEPOST=1437411291,1437406566][/DOUBLEPOST]klana alın adım evllve hangi worldasıınız bide facitonmu survival 1 mi yoksa survival2 mi

behzat402

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sw güzel modpackı tekkit değilmi[DOUBLEPOST=1437411291,1437406566][/DOUBLEPOST]klana alın adım evllve hangi worldasıınız bide facitonmu survival 1 mi yoksa survival2 mi
Biz Factionda Oynamaktayız PVP Var Hayat Var :D Birde Yeni Airbaseyi Yapana Kadar Kalana Birisini Almıyoruz :( Skype Varsa Olabilir
Servere Geleceğim Faqat Klana Alırsan Makbule Geçer Asla İhanet Etmeyiz Abi O Konuda Sıkıntı Yok Bide Survival 1'mi 2'mi?

soanek

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
beyler açık olan biri bana yardımcı olabilirmi
giremiyorum servere
bad login dio hiçbir şey yapamıyorum yardım edin