Tekkit Sw Si Olan İçeri Girsin Birlikte Oynarız

ficherwest

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
serveri olan varsa söylesin oynayalım kendi bilgisayarına kurulu değil makinası olan ip versin yoksa lag oluyor

MinecraftX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
akıllıminecraft server classice döndüğü için bakımda ve biz bugün 10 kişi oynadık sen giremiyorsan benim sorunum değil.

ficherwest

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
akıllıminecraft 12 yaşındaki çocuksun polemiğe girmeyelim kardeşim mesaj yazma şu konuya oynuyacak değilsen.[DOUBLEPOST=1380475588,1380475435][/DOUBLEPOST]isteyen olursa küçük ana modlarla bir server kurucam 1.5.2 belirli saatlerde açık olucak

aklıllıminecraft

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
akıllıminecraft 12 yaşındaki çocuksun polemiğe girmeyelim kardeşim mesaj yazma şu konuya oynuyacak değilsen.[DOUBLEPOST=1380475588,1380475435][/DOUBLEPOST]isteyen olursa küçük ana modlarla bir server kurucam 1.5.2 belirli saatlerde açık olucak

özürlü arkadaşım burası tekkit diyor özürlücüğüm 1.5.2 server demiyor kıtlıkmı çekiyorsunuz:ağzısulanmak.
:F bunu söylüyceksen git buraya konu açıp söyle

ficherwest

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
senin kadar beyinsiz çocuk görmedim tekkit lite 1.4.7 minecraft versiyonunu kullanıyor tekkit classic 1.5.2 versiyonun uygun modları kullanır fail larına doyduk 3 günlük minecraft bilgin var onuda burda harcama

MinecraftX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Servere Faction Yüklenmiştir tekkitturk.myvnc.com İyi Oyunlar!!!!

kurtmaX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hexxit server kurabilen varsa bana yardımcı olabilirlermi yada ikimiz oynaya biliriz tek hexxit deyil bütün mad pack olur :) :)
skayp: vsbs16

survivor skybolck olabilir :)