TEKKİT Süt Çiftliği Ve Üretim

EmreKLC

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar bugün daha önce yaptığım ve sizle paylaşmak istediğim bir sistemi paylaşmak istedim sistem yapımı basit ve getirisi yüksek olan bir sistemdir mesela elinizde 1 adet diamond var bunu makinaya koyuyorsunuz o saniyeler içinde sizin için 5 6 stack üretiyor yiyeceğiniz bittiyse yiyecek koyuyuorsunuz yiyeceğiniz çoğalıyor neyse daha fazla uzatmadan video muza geçelim :)

Arkadaşlar videoyu gece yarısı çektim ve youtube eklemesi saat 6 yı buldu lütfen emeğe saygı bir teşekkürü çok görmeyelim :)

kataha

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ence süper olmuş tabi benim survivalda bu kadar malzemem yok o yüzden mümkün değil buu yapamam

EmreKLC

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ence süper olmuş tabi benim survivalda bu kadar malzemem yok o yüzden mümkün değil buu yapamam
Öncelikle yorum için teşekkürler :)
Yapabilirsin kullanılan malzemeler çok az ortadaki sisteme 4 filter gider inek sistemini 3 yaparsın buda 3 filter 3 deployer yapar 2 tanede condenser desek bi redstone tube ler malzeme istiyor ama oda 40 taneyi geçmez :)

0lumsuz1

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Süper valla saolda ben modu tanıdım güzelmiş mod alırım :D

kataha

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle yorum için teşekkürler :)
Yapabilirsin kullanılan malzemeler çok az ortadaki sisteme 4 filter gider inek sistemini 3 yaparsın buda 3 filter 3 deployer yapar 2 tanede condenser desek bi redstone tube ler malzeme istiyor ama oda 40 taneyi geçmez :)

hani elmas felan gerekiyo o yüzden ama bulsam kesin yapardım
hiç elmas bulamadım divining rodu da kullanmasını bilmiyorum o yüzden elmes bulamiyorum bi türlü