Tekkit Lite server açamıyorum !

ReLo07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar VPS ye tekkit lite kurmaya çalıştım her şey tamam. Server açıldı girdiğimde Sadece Done yani Tamam diye bi buton çıkıyo okadar ona tıklayıncada Minecraft ana menüsüne yönlendiriyor 2 gündür araştırıyorum. Bu sorun hakkında bilgisi olan varmı ? Yardım edebilecek ?

perfectionist

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bilgisayarının dilini ingilizce yap
sorun tamamen javada farklı diller birbirininkine giremiyor malesef

ReLo07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
VPS ingilizce . Bilgisayarım Türkçe. VPS yi türkçe yapsam sorun düzelirmi yani ?[DOUBLEPOST=1381332702,1381331518][/DOUBLEPOST]Yani böyle bir şey çok saçma VPS türkçe olmuyor bilgisayarın olması için 150 Mb güncelleme lazım. Her oyuna girmek istiyen böyle yapmakmı zorunda. Kimse oyuna glemez. Bunun elbet bi çözümü vardır.

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ozmn Türkçe Yap Felan :D

Javayla Alakalı Olabilir Değilse
Server Ayarlarını Değiştir

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
şu an zaten tekkit lite serveri açma industrial craft 2 1.4.7 için bozuk hata düzeltilsin öle aç

dogacans

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
serveri arkadaş kurdu. 2 kişilk oynamak amaçlı. onun bilgisayarı türkçe benimki ingilizce ondan kaynaklı olabilir mi ?

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
serveri arkadaş kurdu. 2 kişilk oynamak amaçlı. onun bilgisayarı türkçe benimki ingilizce ondan kaynaklı olabilir mi ?
Seninki ingilizce olsa bile serveri açanda bir şey olmaz

yani eğer serveri açan kişinin türkçeyse ing. yapması gerekiyor
seninki hangi dil olursa olsun hiçbir şey değişmez

tutkusina

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
neyse bu konuyada çok baktım yarım saatir bir şey yazamıyorum bu konuya kendime yazık oluyor :D
keşke bende sizin gibi başlangıççı tekkit lite oynayanlar olsaydım şimdi hiçbir mod beğenmiyorum ve en az 100 modluk veya terrafirmacraft modları gibi modlar oynuyorum onlarında oynamasıda acayip zor oluyor bu arada kim yardım ettiyse sağol benim arkadaşımda benim serverime giremiyorum tekkit lite değil ama ftb unleashed 1.01.9 öle birşeydi o benim serverıma girdi işte çok zaman almadı 1 2 saat gibi sonra düzeldi girdi sağolun :^3

dogacans

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Seninki ingilizce olsa bile serveri açanda bir şey olmaz

yani eğer serveri açan kişinin türkçeyse ing. yapması gerekiyor
seninki hangi dil olursa olsun hiçbir şey değişmez

Aynı serveri ben açtım aynı dosya ve ayarlarla. Benimki ingilizce olmasına rağmen arkadaş aynı sorunla karşılaştı ama ben girebildim. O kurduğunda kendisi girebildi fakat bu sefer ben aynı hatayla karşılaştım. Hamachi'den oynamaya çalışıyoruz.