TechnoCraft Teknik Mod Paketi [Minecraft 1.6.4]

B

Brkelbk

Ziyaretçi
Sunucu dosyasını da yakın zamanda atarım dediğim gibi pek bilgim yok modlu sunucu açmak hakkında öğrenmeye çalışıyorum ve direwolf dekileri direk kafama göre atamam onların ayrı ayrı configleri ayarları var bisürü id çakışması var onların isimlerine bakıp kenfdim indirip configlerini ayarlamam gerekiyor ama yinede sağol @tuna reis

tuna reis

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeş direwolf20 serverini kurabilsem oynarım ama kuramıyorum. biliyorsan söyleyebilirmisin pc yi ingilizce yaptım ama bu seferde farklı hatalar alıyorum hatam bu: Bağlantı kaybedildi internal exception:java.net.sockettimeout exception: Read time out[DOUBLEPOST=1403257708,1403165071][/DOUBLEPOST]@CharismaGuy kardeş skypeni verebilirmisin ordan daha detaylı konuşabiliriz istersen özelden ver istersen burdan yaz kardeş. lütfen verirmisin

B

Brkelbk

Ziyaretçi
Teknik mod paketi yaptıysan birde içinde Gregtech(ic2 eklentisi)bulunmalı
Hayır olmak zorunda değil.GregTech benim mod paketime çok ağır kaçar o yüzden onu eklemedim hem gregtech her modla oynanmaz kısacası gregtech technocraft a uyan bir mod değil.[DOUBLEPOST=1403898128,1403898041][/DOUBLEPOST]
KarizmaGuy saven varsa verebilir misin ?
Yakında onuda paylaşırım şu an ay üssüne kadar ilerledim tamamlayınca kayıt dosyasını atarım :).Buarada Türkçe'yi katlettiğin için teşekkürler :D (karizmaguy)[DOUBLEPOST=1403898383][/DOUBLEPOST]
Sorabilirmiyim ne ekledin :lol:
İşsiz ya :D.Birçok mod ekledim farketmedinmi? Ha tabii ki direk ordan kopyala yapıştır değil ancak birçok teknik mod araştırıp yükledim.tabii ki direwolf20'daki tüm modları atmamı bekleyemezsiniz.(Sen işsizsin senden beklenir :D)[DOUBLEPOST=1403976287][/DOUBLEPOST]TechnoCraft 1.3 (YÜKLENİYOR)

ExtraUtilities modu Kaldırıldı
Dynamic Lİghts modu eklendi
MusicCraft modu eklendi (Bazı eşyalar buglu,yeni versiyonda düzeltilicek)
Advanced Power Management modu eklendi
Biomes O' Plenty modu eklendi
InGameInfoXML modu eklendi
Minecraft Comes Alive modu eklendi

Minema modu eklendi (video çekmek isteyenler için)

B

Brkelbk

Ziyaretçi
Ellerine Sağlık.
Eyvallah.şu an 1.3 versiyonunu yüklüyorum öncekinden çok daha performanslı ve güzel bir versiyon olucak.Mutlaka indirmeni tavsiye ederim.Ben şahsen yeni versiyonu denedim 1.2 den çok daha performanslı örnneğin öncekinden 50fps fazla alıyorum artık ve çok fazla yenilik var.

THAUMCRAFTCILARIN DIKKATINE !!! MOD PAKETIM THAUMCRAFTIN YENI VERSIYONUNU KULLANIYOR.ÖNCEKİ VERSiYONA GÖRE (YANİ 4.0 VERSİYONUNA GÖRE) MÜTHİŞ YENİLİKLER VE YENI ARAŞTIRMA YÖNTEMİ DAHİL BİRÇOK DEĞİŞİKLİK VAR DIREWOLF20 NIN TANITIMINI IZLEMENIZI TAVSIYE EDERIM YOKSA MODU ESKI HALINDEKI GIBI KULLANAMAZSINIZ.

(
)[DOUBLEPOST=1404008206,1404004940][/DOUBLEPOST]@KöfteistKöfte Paketim Hakkındaki Düşüncelerinizi Bekliyorum :)[DOUBLEPOST=1404073941][/DOUBLEPOST]Güncel :)[DOUBLEPOST=1404213876][/DOUBLEPOST]Güncel :)[DOUBLEPOST=1404229368][/DOUBLEPOST]Güncel :)

Moderatör tarafından düzenlendi:

tuna reis

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
@CharismaGuy server dosyalarını ne zaman atarsın ayrıca kaç kere söyledim tekrar söylüyorum skypeni verirmisin ister özelden ver istersen buraya yaz[DOUBLEPOST=1404290743,1404230055][/DOUBLEPOST]ayrıca sol üste hangi biomdan ve kaçıncı katta olduğunu falan gösteriyor o modun adı ne ve mod paketinde hangi minimap var

B

Brkelbk

Ziyaretçi
@tuna reis skype artık kullanmıyorum sorunu burdan sorabilirsin buarada o biomları falan gösteren modun adı InGameInfoXML ve onlar ayarlanabiliyor ne göstereceği yada rengi falan güzel bir mod :) Minimap modu da MapWriter

tuna reis

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
thaumcraftla çakışıyor o yüzden silmeyi düşünüyorumda o modu. bide haritayı sevmedim zans minimap daha iyi.[DOUBLEPOST=1404484610,1404484498][/DOUBLEPOST]server dosyalarını ne zaman atarsın dört gözle bekliyorum :D

B

Brkelbk

Ziyaretçi
thaumcraftla çakışıyor o yüzden silmeyi düşünüyorumda o modu. bide haritayı sevmedim zans minimap daha iyi.[DOUBLEPOST=1404484610,1404484498][/DOUBLEPOST]server dosyalarını ne zaman atarsın dört gözle bekliyorum :D
Nasıl çakışıyor söylermisin belki düzeltebilirim.Hem benim fikrime göre zan's minimap macera mod paketlerine ve mapwriter de teknik mod paketlerine hitap eden bir şey.Buarada sıkıştırmayın yükliyecem sunucu dosyasını :D[DOUBLEPOST=1404486783][/DOUBLEPOST]Edit : senin çakışıyor dediğin bazı şeyler gözükmüyor falan olabilir orda bendede oluyordu işte benzeri bir hud hatası da zaten mod kendinize göre düzenlemek için yapılmış sen biom yrine başka bişeyin örneğin canının gözükmesini istiyorsundur yada sol üst yerine sağ alt köşede olucaktır yada hiç olmiyacaktır falan o mod düzenlenebiliyor işte.

Black_Fire

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nasıl çakışıyor söylermisin belki düzeltebilirim.Hem benim fikrime göre zan's minimap macera mod paketlerine ve mapwriter de teknik mod paketlerine hitap eden bir şey.Buarada sıkıştırmayın yükliyecem sunucu dosyasını :D[DOUBLEPOST=1404486783][/DOUBLEPOST]Edit : senin çakışıyor dediğin bazı şeyler gözükmüyor falan olabilir orda bendede oluyordu işte benzeri bir hud hatası da zaten mod kendinize göre düzenlemek için yapılmış sen biom yrine başka bişeyin örneğin canının gözükmesini istiyorsundur yada sol üst yerine sağ alt köşede olucaktır yada hiç olmiyacaktır falan o mod düzenlenebiliyor işte.
Mod paketi 32 bit bilgisayarlarda çalışır mı ?