-TechnicPack Sunucu Hatası-

crazyuser

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Ben TechnicPack İndirdim Bunun Üzerine Tekkit server Açtım Öbür Modlarda da Açtım (Hamachi) Fakat Bir Sorun Var Modlu itemleri yere Koyamıyoruz Kullanmıyoruz Ama Minecraft'ın Kendi Orjinal Eşyalarını Koyabiliyoruz Kullanabiliyoruz.

Şimdiden Teşekkürler.

Antidote092

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Modlar birbirine çakışıyordur büyük ihtimal sadece Tekkit veya sadece Modları kullan

2 Sini aynanda kullanırsan çakışır ve 2 şeyden 1'i çalışmaz.

crazyuser

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hayır Öbür Modlarda da Açtım Derken Aynı Anda Değil Onlarda da Aynı Sorun Var Demek İstedim

crazyuser

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hmm bir şey Dikkatimi Çekti Ama Sizede Bir Soruyim Dedim Şimdi İlk Önce Ben Bunun Orjinal Launcherına Bir Hesap Atıyordum Giriyordu Şimdi Güncellenmiş. Bende Cracklenmiş Versiyonunu İndirdim Fakat Bu Crackli Versiyon Eski Launcherın Cracklenmişi. Şimdi Eyer Bu Server Dosyalarıda Güncellesiyse Sorunun Cevabı Eski Tip Launcherdan Girdiğim İçin Olabilirmi ?

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Hmm bir şey Dikkatimi Çekti Ama Sizede Bir Soruyim Dedim Şimdi İlk Önce Ben Bunun Orjinal Launcherına Bir Hesap Atıyordum Giriyordu Şimdi Güncellenmiş. Bende Cracklenmiş Versiyonunu İndirdim Fakat Bu Crackli Versiyon Eski Launcherın Cracklenmişi. Şimdi Eyer Bu Server Dosyalarıda Güncellesiyse Sorunun Cevabı Eski Tip Launcherdan Girdiğim İçin Olabilirmi ?
Eski tip launcherden girememen lazım update failed diyordu bildigim kadarıyla