Technic / Tekkit - X Mods Loaded Hatası %100 Çözümü

Sorununuz Çözüldü mü ?

• Kullanılan toplam oy
    61

Crawlinqer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeş anladım ama benim problemim: Technic Launcher- E-mail, Password-Login-Download-Download Failed buna çözümünüz varmı? belki bizim internet çok yavaş ondan olabilirmi?

Crawlinqer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bide istediğimiz yere atıyosak Users bölümünü niye açıyoruz anlamadım?

apo2828

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Sen İstediğin Yere Atıyosun . Ora Bura Farketmez sen Sadece User Yazısının Yerine Kendi User Adını Yazacaksın. Download Failed Yazısı İnternet Bağlantından Kaynaklanıyor Olabilir. Onun İçin Şöyle Yapabilirsin. Olduğu Bir Defasında "minecraft.yml" ve yanlış Hatırlamıyorsam "modsLoaded.yml" Öle bir şey İşte Yedeğini Alabilrisin Oyuna Girmeden. Her Oynadıktan Sonra Birdaha Atarsın. İnternet Bağlantısına Gerek Kalmaz.

Crawlinqer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeş "modsloaded.yml" diye bir dosya yok ve nereye atacaz.kusura bakma pek bilgim yoktur böyle işlere

apo2828

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
"%APPDATA/.techniclauncher" klasörünü Sileceksin. Ardından "C" Dizinine Gelip Oradaki Minecraft_Backup Klasörünü Sileceksin Ve Launcheri Açıp İstediğin Modu Seçip Yükleyeceksin. Tam Açılırken Tekkit Veya Technic Bilgisayarı Zorla Açılmasın. Kapat Onu. Ardından %APPDATA%/.techniclauncher/ yoluna Girip Tekkit Oynuyorsan Tekkit Technic Oynuyorsan Technic Klasörüne Gir Ordaki "InstalledMods" we "minecraft.yml" dosyalarını Masaüstünde Bir Klasör Oluşturup Kopyala Klasörün İçine Ardından Her Girişinde O Klasörün İçindeki İki Dosyayı %APPDATA%/.techniclauncher/ yoluna gelip Tekkit Yada Technic ' in İçine Kopyalayacaksın. Biraz Zahmetli Olucak. Çalışmazsa Ss Al :) Hatayı İyice Göreyim :) İyi Oyunlar :)

apo2828

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hmm Bana Bilgisayar User İsmini Söylermisin :) Sana Özel Hazırlayayım :) Bir de Öyle Dene :)

ahmet4151

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
del /f /q C:\Users\Ahmet\AppData\Roaming\.techniclauncher\tekkit\default_reference.xml beyler pc ismim Ahmet ama böyle yaptım yine aynı hatayla karsılastım ne ypamalıyım ?

resul45

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kardeş bende olmadı pc ismi ReSuLCaN vede nasıl yapacağım anlamdım. .s

apo2828

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ahmet Kardeş Pc User İsmi Olacak Ve Hepsine Yapacaksın İşlemi Bir Tanesine Değil. Birde Öyle Dene. :) @memet559 ve @resul45 İçin Hazırlanmışlar :)

Ekli dosyalar

• (ReSuLCaN)Mods Loaded Error By apo2828.rar
    369 bayt · Görüntüleme: 110
  • (Theswannies)Mods Loaded Error By apo2828.rar
    374 bayt · Görüntüleme: 91