Technic Genel Bilgilendirme / Soru Cevap Bölümü

Bkunkcu

Windows 10 CDsi bulunur.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Arkadaşlar öncelikle Technic forumumuz hayırlı olsun. Bu bölümde Technic Pack hakkındaki sorularınızı, aklınıza takılanları soru/cevap şeklinde tartışabiliriz. Technic ne olduğunu bilmeyenler için kısaca anlatayım. birçok Minecraft modunu bir araya getiren bir paket kısaca özetlemek gerekirse. Aşağıdaki linkten inceleyebilir ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Sadece girebilmek için Minecraft hesabınızın premium olması gerekmektedir. Ayrıca hatalarınız ve çözümleri için de "Technic Crash Hataları ve Çözümleri" bölümüne bakabilirsiniz.

Technic Resmi İnternet Sayfası: http://www.technicpack.net/
İndirme Sayfası: http://www.technicpack.net/download/

Not: Evet arkadaşlar premium almadan da girebiliyorsunuz fakat cracked sürümlerinden birini indirmeniz lazım. Buradan link vermeyeceğim fakat forumu biraz araştırın :)

Bkunkcu

Windows 10 CDsi bulunur.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Crackli launcher kullanarak girelebiliyor.

ulrade99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ben crackli olarak oynuyordum 2. kez açtığımda açılmadı bu konudan çözümünü buldum,şimdide oyun açılıyor ama survival kayıdıma giremiyorum.açılırken bir süre yükleniyor sonra ekran beyaz oluyor yardımcı olurmusunuz?

Chasy06

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bugün nedense yükliyemiyorum 1.4.6 geldiği için mi ne Tekkit Update Failed hatasi aliyorum çzümü varmi ?

ugurws439

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
technicte bütün eşyalar nasıl yapılıyor ben izlediğimde adam crafting book kitabı yapıyor orda bütün her şey yazıyor orda ama ben onu yapamıom kitabı yardım edin

Aparecius

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
o eskiden vardı nesnenin üzerine gel r ye bas gösterio

The Braveman

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bende Technic update failed hatası veriyor. Nasıl çözerim?

heyhex

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
En yeni versiyonun linkini atar mısınız lütfen crakcsiz olsun.

enesmaz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ben crackli olarak oynuyordum 2. kez açtığımda açılmadı bu konudan çözümünü buldum,şimdide oyun açılıyor ama survival kayıdıma giremiyorum.açılırken bir süre yükleniyor sonra ekran beyaz oluyor yardımcı olurmusunuz?

oyuna girerken options ta clear cache yapman gerek bendede öle oluyodu

Athirsizi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar herhangi bir servere girerken ilk defa girmeme rağmen "banlısın veyada nickin çok kısa" diyor ve servere giremiyorum ne yapabilirim teşekkürler

Bkunkcu

Windows 10 CDsi bulunur.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
@Athirsizi, ilginç bir yerde yardım aramışsın ama :) Bu durumda belki nickini daha önceden başkası kullanmış olabilir. Lütfen bir dahaki sefere mesajını ilgili yerlerden ilet.(Ör: Minecraft Destek bölümü)

ugurws439

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
cracked technicte crafting kitabını yapamıyorum sürüm:1.0.1.3 ondan olabilirmi internetten izlediğimde adamlar crackedde kitabı yapıyor ve bide kitapla calışma masasını birleştidinde o calışma masasına bir şey koyduğunda nasıl yapıldığı gösteriliyor bende o calışma masasını yapamıyorum lütfen yardım daha yeniyim ve eşyaları yapmasını bilmiyorum :blase::blase::blase: