TeamExtreme Skin Değiştirme

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Premium alın tamam bitti h.o

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Lan bu kolay bir şey Char.png yok mu onu skinle değiştir al sana skinin

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Bununla Sadece Kendini Değil Skinsiz Tüm İnsanları Aynı Skinle Görürsün Birnevi Default Texture Editlemek Gibi Ve Sadece Default Texturede Çalışır :D

Undead

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu konu çok anlamsız "bence".Vurmayın tamam ama böyle bi konu çok gereksiz interenette araştırsanız heryerde bulursunuz ve çok iyi bir çözüm değil eskiden bir şey vardı neydi hatırlamıyom gmail mi ne ile bağlanıyon adını yazıyon onun launcheriyle açıyon kendini skinle görüyon ama başkası senin skini göremiyodu. En iyi çözüm premium ama buna maddi durumları almayalar var diyebilirsiniz, çözüm şu git harçlık biriktir biraz kıs yediğinden arkadaşım sonra git ininal kart al migrostan falan biraz 65 tlyi aşabilir işiniz bittiğinde verdiğiniz para ama pirimyumunuz olur en azından. Valla ben gittim izinsiz aldım kartı bir şey demediler gördülerde en azından 9-10-11 yaşının altında olmayın belki çok küçük görebilirler. Bide ailenizin bakış açısına kalmış benim yaşıma göre bir şey demediler yeterince büyüksün dediler gittiler.
Yani arkadaşım ailenizin izin vermeyeceğini düşünüyosanız ya hiç kalkışmayuın böle işlere ya da gizlice yapın sizin için hangisi uygunsa...

(He bide kartı almadan önce bi sitesinden okuyun belki sevmeyeceğiniz bir şey çıkabilir en azından benim için çıkmadı ve ben size burda ne olduğunu açıklıcak değilim ayrıca illa bu kartla ilgili bi konu açılmıştır bakmadım neyse...)

McFanatik

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
beyler bu dosyaları degiştirmek
hani diyoruz sadece siz görebilirsiniz diye ama inanmayanlar icin
söylüyorum
diyelimki
bir texture pack yüklediniz stevenin skini degişir böyle ya hd yaparlar yada texturepacke göre degişir deilmi
ama texturepack kullanmayan biri sizi normal steve görür suan yaptıgınız
aynı o işte
ne kadar sacma
www.mcskinsearch.com bu siteden premiumların isimlerii kullanarak yapabilirsiniz

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
beyler bu dosyaları degiştirmek
hani diyoruz sadece siz görebilirsiniz diye ama inanmayanlar icin
söylüyorum
diyelimki
bir texture pack yüklediniz stevenin skini degişir böyle ya hd yaparlar yada texturepacke göre degişir deilmi
ama texturepack kullanmayan biri sizi normal steve görür suan yaptıgınız
aynı o işte
ne kadar sacma
www.mcskinsearch.com bu siteden premiumların isimlerii kullanarak yapabilirsiniz
Premiumlar olmasa napıcaktınız peki.Hayır anlamıyorum 50 tl'nin nesini bu kadar abartıyorsunuz.Haftada 5 tl bilemedin 10 tl biriktirseniz 5 haftada bir tane premium alırsınız.Zaten 1 haftadan kısa bir süre sonra Ramazan başlıyor.Büyüklerinizden kaç tl toplatsınız.100 tl kazansanız kendinize 2 tane premium çakarsınız.Şu anda Türkiye'de premium olanların oranı %5-10,crack olanların oranı %95-90. Bazıları bana kızıcak ama haklı olduğumu bir gün anlıyacaksınız...

umut_

En iyi cevaplar
0
Premiumlar olmasa napıcaktınız peki.Hayır anlamıyorum 50 tl'nin nesini bu kadar abartıyorsunuz.Haftada 5 tl bilemedin 10 tl biriktirseniz 5 haftada bir tane premium alırsınız.Zaten 1 haftadan kısa bir süre sonra Ramazan başlıyor.Büyüklerinizden kaç tl toplatsınız.100 tl kazansanız kendinize 2 tane premium çakarsınız.Şu anda Türkiye'de premium olanların oranı %5-10,crack olanların oranı %95-90. Bazıları bana kızıcak ama haklı olduğumu bir gün anlıyacaksınız...
Çok Haklısın Bu Konuda Premium Nicklerle Serverlara Girmeyi Kapatsalar Güzel Olur Yada Launcherler Premium İsimleri Crached Olarak Kabul Etmese
Sadece Şu Nick Çalma Konusu ve Yabancı Dilimin İyi Olmamasından Dolayı Almıyorum Preyi Pre Demek Her Serverda Bir Ayrıcalık Demektir Bir Skin Farklılığıdır Öyle Her Önüne Gelen Crached Kullanıp Çakma İsimlerle Skin Değiştirdiğinden Bir Anlamı Kalmıyor Siz Gidip Pre Alıyorsunuz Adam Sizin Nickinizle Giri pSizin SKininizden Faydalanıyor Ne Kadar Saçma Aslında Şu Ana Kadar Hiç Başka Nickle Girip Kimsenin Emeğini Çalmadım Herkese Tavsiye Ederim Skin Demek Nedirki Sadece Dış Görünüş Çok İstiyorsanız Pre Alın Yada Texturenin Verdiği Default Skini Kullanın

mehmettaskin

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Çok Haklısın Bu Konuda Premium Nicklerle Serverlara Girmeyi Kapatsalar Güzel Olur Yada Launcherler Premium İsimleri Crached Olarak Kabul Etmese
Sadece Şu Nick Çalma Konusu ve Yabancı Dilimin İyi Olmamasından Dolayı Almıyorum Preyi Pre Demek Her Serverda Bir Ayrıcalık Demektir Bir Skin Farklılığıdır Öyle Her Önüne Gelen Crached Kullanıp Çakma İsimlerle Skin Değiştirdiğinden Bir Anlamı Kalmıyor Siz Gidip Pre Alıyorsunuz Adam Sizin Nickinizle Giri pSizin SKininizden Faydalanıyor Ne Kadar Saçma Aslında Şu Ana Kadar Hiç Başka Nickle Girip Kimsenin Emeğini Çalmadım Herkese Tavsiye Ederim Skin Demek Nedirki Sadece Dış Görünüş Çok İstiyorsanız Pre Alın Yada Texturenin Verdiği Default Skini Kullanın
Senin skinini kullanırsa kullansın. Sende demişsin ya " Skin Demek Nedirki Sadece Dış Görünüş Çok İstiyorsanız Pre Alın Yada Texturenin Verdiği Default Skini Kullanın " Ne olmuş ki ?

umut_

En iyi cevaplar
0
Senin skinini kullanırsa kullansın. Sende demişsin ya " Skin Demek Nedirki Sadece Dış Görünüş Çok İstiyorsanız Pre Alın Yada Texturenin Verdiği Default Skini Kullanın " Ne olmuş ki ?
Adamın Benim Skinimi Kullanması Demek Benim Nickimle Başka Serverlara Girmesi ve Nickimden Faydalanması Demek Sen Yanlış Anlamışsın Orada Skin Kullancaksanız Ya Pre Alın Yada Texture Kullanın Nick Çalmayın Diyor