//TarzCraft.Nitrado.Net//Kafa Düşürme//TabelaEnch//Bosslar//Full Faction 1.7.X - 1.8.X

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
şu ya da bu benim işime yarıyor hız konusunda vesayre biyeri yıkımda felan şimdi bunun açıklamasını yapamam işime yaramasa tercih etmem saten oyun kurucuları için güzel bence yani
./speed 1-5 veya ./effect oyunadın 3 255 999999 yazabilirsin. Sen hile kullanırsan oyuncular da kullanır.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
İsmi "Ulan İstanbul" dizisinden "Tarzımsın Farzım" şarkısını anımsattığı için girdim konuya,bir olay yok yani.
0/2

ibrahim019

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
./speed 1-5 veya ./effect oyunadın 3 255 999999 yazabilirsin. Sen hile kullanırsan oyuncular da kullanır.
konuyu uzatmanın bi anlamı yok sen kullanıyosun oyuncuda kullanır bu kadar saçma bi cümlede yok Türk sunucularında hilesiz bir oyun yoktur minecrafttada öyle saten

İsmi "Ulan İstanbul" dizisinden "Tarzımsın Farzım" şarkısını anımsattığı için girdim konuya,bir olay yok yani.
0/2
teşekkürler

GokayBabaPro

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Müthiş bir server kesinlikle gelin!!!

(nick gokay1522 admin 1m'mi ver :D )

xxenstantanexx

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Gerçekten başarılı kurucusu ilgili ve güzel eventler warplar vb... gelipte oynamanızı tavsiye ederim 10/10

Son düzenleme:

ibrahim019

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
0/2
Sagolasin yorum için tesekkurler

Teşekkür Ederim yorumun için

Gerçekten başarılı kurucusu ilgili ve güzel eventler warplar vb... gelipte oynamanızı tavsiye ederim 10/10
Teşekkür ederim yorumun icin

Fena görünmüyor 10/8 başarılar.
sağolasın

Sunucuya Lobi Eklenmiştir....

ibokars

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
serveriniz opfacion mu dostum

SirGorkem

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucu Güzel ve lagsız sohbet ortamı hoş ve samimi , İlgili kurucu ve düzenli eventlerle birlikte fena değil çok canınız sıkılıyorsa emin olun bu server canınızın sıkıntısını giderecektir.