Tarla nasıl yaparım ? ekinlerin büyümesini nasıl hızlandırırım ?

Yararlı olmuşmu

• evet

Kullanılan: 3 23.1%
  • biraz

Kullanılan: 6 46.2%
  • hayır

Kullanılan: 4 30.8%

• Kullanılan toplam oy
    13

BYYARALIQRALL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beb onlari @OyuncuLimon a yazmıştım
Bn 9 bloğa etkilemez demedim sadece 4e kadar yaptığım için öyle yazdım
[DOUBLEPOST=1396813478,1396813037][/DOUBLEPOST]
oyuna yeni başlayanlar için açtım bu konuyu ^^
oyunda pro olanlar için değil onlara tabi basit gelir <_<
Oyuna yeni baslayanmi kaldi @TehPostman di galiba tarla hakkinda çok ayrintili bir konu açmıştı.
Hem yeni baslayanlar bu siteden ne haberleri olsun.yeni baslayanlar Google den seninkinden bin kez daha ayrintili konu açmışlar senin açtığın konu yetersizliyi var hemde aşırı derecede bu konuyu kapatsan iyi olur her kes için minecraftin profesyonelleri bile konu acmazken sana noluyo ? Ne gerek var konu acmana internette 1000 den fazla minecraft tarla hakkinda forum ve konu var
OFf zekadan başım ağrıyor[DOUBLEPOST=1396813586][/DOUBLEPOST]
Bu konu hemen kapatilmali internetten minecraft tarla yapimi yazinca on bin tane konu var oyuna yeni başlayan lar bu konudaki 500 tarla yapimi konusunu gormuslerdir yani konuyu hortlattin galiba Teh Postman veya baska birisi tarla hakkinda çok detayli bi konu açmıştı resmen forumu kirletiyosun yeni baslayanlar googleden bulurlar tarla yapimini[DOUBLEPOST=1396710518,1396710473][/DOUBLEPOST]Her kes bu konuyu rapor etsin[DOUBLEPOST=1396711387][/DOUBLEPOST]

Bi su 9 bloka kadar ulaşıyo tabi ki buda biraz sabır ister toprak normale dondukce capalamak gerekir
pardon kanki yanlis kişiye cevap yazdim

NotHing523

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beb onlari @OyuncuLimon a yazmıştım
[DOUBLEPOST=1396813478,1396813037][/DOUBLEPOST]
Oyuna yeni baslayanmi kaldi @TehPostman di galiba tarla hakkinda çok ayrintili bir konu açmıştı.
Hem yeni baslayanlar bu siteden ne haberleri olsun.yeni baslayanlar Google den seninkinden bin kez daha ayrintili konu açmışlar senin açtığın konu yetersizliyi var hemde aşırı derecede bu konuyu kapatsan iyi olur her kes için minecraftin profesyonelleri bile konu acmazken sana noluyo ? Ne gerek var konu acmana internette 1000 den fazla minecraft tarla hakkinda forum ve konu var
OFf zekadan başım ağrıyor[DOUBLEPOST=1396813586][/DOUBLEPOST]
pardon kanki yanlis kişiye cevap yazdim
Way Canına...
Hayatım boyunca bu kadar saygısız , anyalışsız , atarlı birini görmedim tamam anladım yararsız olur gereksiz olur ama bu kadar adama bağırman,atar yapman gereklimi ? nazikce ''Arkadaşım Bu Konu Daha Önce Açılmıştı.Seninde Açman Biraz Gereksiz Olmuş'' Diyebilirsin...
Bence RAPOR EDİLMESİ GEREKEN SENSİN !
Zekadan Başı Ağrıyormuş -_-[DOUBLEPOST=1396835708][/DOUBLEPOST]
Hayır 4 ^^ yani 1 kova su ile 80 block tarım :)
Eski Sürümlerde 2 bloğa kadar etki ediyordu
yeni sürümlerde tarla yapmamış olsa gerek <_<

BYYARALIQRALL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bi tek "zekadan başım ağrıyor " ami takildin?
Amatör konu acmaktansa liseli olmak en iyi si
Daha kova yapmak için ne lazım olduğunu demirin nerden neyle cikarildigini kaçıncı katmanda olduğunu demiri neyle isleyicegimizi işlemek için kömürün nerden bulunduğunu nasıl yapıldığını anlatmadin. Hemde yeni baslayanlara konu açtım demene rağmen yeni başlayan yukarıda siraladiklarimi nerden bilsin ?
Olsun

BYYARALIQRALL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Way Canına...
Hayatım boyunca bu kadar saygısız , anyalışsız , atarlı birini görmedim tamam anladım yararsız olur gereksiz olur ama bu kadar adama bağırman,atar yapman gereklimi ? nazikce ''Arkadaşım Bu Konu Daha Önce Açılmıştı.Seninde Açman Biraz Gereksiz Olmuş'' Diyebilirsin...
Bence RAPOR EDİLMESİ GEREKEN SENSİN !
Zekadan Başı Ağrıyormuş -_-[DOUBLEPOST=1396835708][/DOUBLEPOST]
Eski Sürümlerde 2 bloğa kadar etki ediyordu
yeni sürümlerde tarla yapmamış olsa gerek <_<
Yavaş oku hızlı okuyunca öyle görünüyo

Drag422

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bi tek "zekadan başım ağrıyor " ami takildin?
Amatör konu acmaktansa liseli olmak en iyi si
Daha kova yapmak için ne lazım olduğunu demirin nerden neyle cikarildigini kaçıncı katmanda olduğunu demiri neyle isleyicegimizi işlemek için kömürün nerden bulunduğunu nasıl yapıldığını anlatmadin. Hemde yeni baslayanlara konu açtım demene rağmen yeni başlayan yukarıda siraladiklarimi nerden bilsin ?
Olsun
kapak olsun falan hep çocuk davranışları <_< sanırsam yaş 6

NotHing523

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yavaş oku hızlı okuyunca öyle görünüyo
arkadaşım bi git allah aşkına
Adamı Pişman ettin
@OyuncuLimon arkadaşım takma sen bunları hep çocuk bunlar
Yaw he he smile kullanan benim sanki yaşını gizleyende
smile kullanmakdamı yasaklandı arkadaşım ?
Yaşını gizlemiş...
ee nolmuş nerden biliyorsun adam 23 yaşında ?[DOUBLEPOST=1396966608,1396966492][/DOUBLEPOST]
Craft_man bile smile kullanıyor allah aşkına <_<

BYYARALIQRALL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben çok gördüm böyle konuları yeni başlayanlara aitlerini googleden arama yapinca boyle yetersiz konular çıkıyo o yüzden sinirlendim

NotHing523

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sen hicmi ayni şeyin defalarca yapılmasından bıkmadın
Her googlede minecraft hakkinda bir şey aradigimda karşıma böyle şeyler çıkıyo
Ahh..
Yardımcı Olmak İsteyen Binlerce Kişi Sizin Gibiler Yüzünden Yardım Etmekden Soğuyor...

BYYARALIQRALL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ahh..
Yardımcı Olmak İsteyen Binlerce Kişi Sizin Gibiler Yüzünden Yardım Etmekden Soğuyor...
Zaten etməsinler bu konunun içinde ki yararli konular bu enkaz konuların altinda kalip gozlerden kayb oluyo
Resme gelince diyer arkadaşa cevap yaza bastim yanlislikla yazilar silindi ama resim diil