Takip Edebileceğiniz Türk Youtube Kanalları!!

Sureli Oyun

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Teşşekürler Erdemcim işte böyle linkleri de atın LÜTFENN!!

burakerman

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Orkun Işıtmak bana pek samimi gelmiyor. Çok artist gibi sanki. Eğer minecraft izlicekseniz tek tabanca Fare Düşmanı.

patrayanist

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
GamerJah ( Jahrein ) takip ettiğim isimlerden biri. Çok eğlenceli ve kendine has üslubuyla da dikkat çekiyor. Videolarını sıkılmadan izliyorum ancak son zamanlarda canlı yayın anında oyun oynayarak izleyicilerine videolar çekiyor. Youtube'a uzun zamandır video eklemiyor.

Fare Düşmanı eski adıyla " Ege " çok uzun zamandır takip ettiğim ve bir dönem forumunda da moderatörlük yaptığım bir isim. Egeyleminecraftoynuyoruz adı altında çok kişiye yardımcı olmuş eğlenceli bir arkadaş.

Diğerlerini bilmiyorum ama bana sorarsanız bu saydığım iki isim takip edilesi oyuncular.

burakerman

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
GamerJah ( Jahrein ) takip ettiğim isimlerden biri. Çok eğlenceli ve kendine has üslubuyla da dikkat çekiyor. Videolarını sıkılmadan izliyorum ancak son zamanlarda canlı yayın anında oyun oynayarak izleyicilerine videolar çekiyor. Youtube'a uzun zamandır video eklemiyor.

Fare Düşmanı eski adıyla " Ege " çok uzun zamandır takip ettiğim ve bir dönem forumunda da moderatörlük yaptığım bir isim. Egeyleminecraftoynuyoruz adı altında çok kişiye yardımcı olmuş eğlenceli bir arkadaş.

Diğerlerini bilmiyorum ama bana sorarsanız bu saydığım iki isim takip edilesi oyuncular.

Gamerjah izliyorsan bence bir videoyun'a da göz at. Videoyun da baya zevklidir. Bide Sabri abi var tabi agunzagun. Ben bu iki kanal takip ediyorum :D

sniper602

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bende baslicam 31 abonem var ama server kurcak adam yok videoyu çekerim ben gene ve kanalıma adamda arıyorum