Tabelaya renkli yazı yazma

sharkx21

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Arkadaşlar beimbi sorunum var minecraft 1.7.2 craft bukkit kurdum fakat tabelata renkli yazı yazamıyorum (Konuyu Yanlış yere açtıysam özür dilerim Forumda yeniyim)

sharkx21

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
onlarda olmuyor malesef ginede saol

Osndbk41

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
@5 veya &5 gibi bir şeyler yazmayı dene

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Bu dediğini yapman için ColorSign plugini lazım. Serverde mapa renkli yazarsan sonra worldu singleplayere atarsan singlerplayerda da renkli kalır.

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Bu dediğini yapman için ColorSign plugini lazım. Serverde mapa renkli yazarsan sonra worldu singleplayere atarsan singlerplayerda da renkli kalır.
Alakası yok.
Essentials kullanıyorsan config'ten Essentials Signs bölümünden enabled signse gel, #- color yazıyor, # işaretini kaldır, reload çak.

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.8 versiyonunda gelen /blockdata komutu sayesinde vanillada da yapabilirsin. Teorik Redstone'cunun videosu:

OyuncuEfe

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tabelaya renki yazabilmen için ColorSign veya Essentials Pluginleri Gerekiyor.

sharkx21

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Essentials kullanıyorsan config'ten Essentials Signs bölümünden enabled signse gel, #- color yazıyor, # işaretini kaldır, reload çak.
Yani önce sunucuyu durduracağım, sonra Plugins klasöründen Essentials'a gireceğim, oradan da config.yml dosyasını açıp "color" yazısının başındaki # ifadesini kaldırarak (yani yorum satırı olmayacak şekilde) ayarlamış olacağım, en sonunda dosyayı kaydedip kapatacağım. Teşekkürler.

vErdemSoykal

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bendede aynı sıkıntı var yardım pls.

Alakası yok.
#-color yazıyor dediğin yeri bulamadım fotoğraf atabilirmisin. demiştim buldum teşekkürler.