Sword Art Online Hakkında Minik Bir Tartışma.

bLuShark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar dün gece sword art online sersini 2.defa bitirdim. Sonra bir kaç AMV felan izledim...
Ama turkanime.tv de bir tartışma konusu gördüm. Sword art online'ın 2. sezonu (!) hakkındaydı.
Galiba adı da Gun Gale Online olabilirmiş. İlk başlarda inanmadım. Sonra inci sözlüğe girip bir kaç arkadaşa sordum -Not: Sözlükteki nickim: playboydavsani-. 2. sezonun gelme ihtimali olduğundan bahsedip aklıma karpuz kabuğunu düşürdüler :D.
Sizce 2. sezon gelebilir mi ? Eğer gelirse ne gibi bir hikaye olur ? Bunu size sormamın sebebi bu forumda bol bol anime severin bulunuyor olması. Lütfen şu karpuz kabuğunu çürütelim :D.

bLuShark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ehem ehem. Forumdakilere animeci demek yanlış olur. Forumda belki 10 - 15 kişi hariç herkes "naruto"cu... Hayatında naruto dışında anime izlememiş, izlese bile 2-3 bölümden sonra kapatmış insanlar. Bu yüzden kelimeleri seçerken biraz özenelim :) Ayrıca çok övmelerine rağmen bir türlü sword art online'a başlayamamıştım. Bu gece sabahlamayı düşünüyorum. Belki bu arada 3-5 bölüm izlerim :)

Tamam kardeşim. Ama çabuk izle olur mu ? Harbi ölüceğim meraktan :/.