SW Açmak istiyorum yardım

Stratofarius

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar ben normal sw açmak istiyorum warp'lı olarak nasıl açarım?? yardım link atabilirseniz iyi olur bana yardım edene rehberlik veya reklamcılık verilecektir ama ilk olarak yardım edene. para yatırılacaksa oda sorun değildir ama güvenmezsem size zaten sizinle irtibat kurmam konuşmam.
skype = crazyholigan6161

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Önce bukkit server kurmalısınız. Bukkit serverler pluginleri kullanabilirler. Warp komutunu içeren birçok plugin olmasına karşın sadece warp komutunu istemiyorsanız Essentials pluginini öneririm. Oyuna birçok komut ekler. Essentials ın tüm .jar larını plugins klasörüne atıp serveri başlatmanız o plugininin kurulumu için yeterlidir. Başarılar.

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
minecraft destek bölümünde ''lütfen yardım'' ''biri yardım etsin'' v.b adlı konular açmak yasaktır. konu başlığı sorununuzu ileten kelimelerden oluşmalıdır.

Stratofarius

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
tam dediğini anlamış değilim bukkit server açmayı biliyorum warp'lı olarak sw'yi istiyoruz warp için pulgin link atabilirmisiniz diğer gerekli herşeyi öğrendim ben

LaRive

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Essentials pluginini indir ve plugins klasörüne at... Sunucuyu başlat ve warp çekmek istediğin yere git.. /setwarp <warpadı> şeklinde warp çek ve /warp <warpadı> şeklinde oraya git.

korayerol1362

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
önce pluginlerden çok iyi anlamalısın çok fazla kod bilmelisin sonrada oyunun sürümüne ait plugin paketi indir plugin paketine eksik pluginleri koy (plotme) felan çünkü onlar genelde olmuyo swyi kurunca panel almassan isin zor

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
VDS falan alman lazım nitrado veya axitr vb. den sonra pluginleri ayarla ve mapı

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Zaten bende hazır plugin paketi kullan demedim. Ben kursam hayatta hazır plugin paketi kullanmam.