SurvivalExe.Nitrado.Net Oyuncularını Dolandırdı

HasannnnTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba sevgili forum arkadaşlarım,
Bildiğiniz üzere Türkiye'deki serverlarda Donator olmak VIP alarak oluyor.Ben de SurvivalExe.Nitrado.Net IP adresli sunucudan (şu an unknown host hatası alıyorum) VIP almıştım.Gerçekten çok güzel gözüküyordu ve yaklaşık 5-6 kişi VIP almıştı.Herneyse ben VIP aldıktan 2-3 gün sonra tatile gittim.Tatilde servera ilk gün girebildim.Birkaç gün internet yavaş olduğu için sıkıntı çekiyordum ve bilgisayarı açmadım.4.Günümde bilgisayarı açıp sunucuya bir bakmak istedim ama...Sunucuya her yerden bağlanmaya çalıştım ama Unknown Server Adress hatasını aldım.IP'nin doğru olup olmadığını kontrol ettim.Araştırdım ve baktım ki Minecraft Forumlarında'ki konuları da silinmişti.Bundan sonra biliniz ki asla bir sunucudan VIP almayın veya güvendiğiniz kişilerden alın.şu an kazıklanmış olabiliriz ama bu konuda hakkımızı ararsak gerçekten biz haklı durumda olup sunucu sahibi cezalandırılabilir.Eğer o sunucunun sahibi bu yazıyı okuyorsan bil ki bir daha seni görürsem her yere şikayet edeceğim.Umarım yazımı okumuşsunuzdur ve sizi bu konuda bilgi sahibi yapmışımdır.

Iyi Forumlar,
HasannnnTR

Qiang

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Vip almadan önce kurucuyla iyice tanış ki anlayabil :S

HasannnnTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Maalesef tanışmak yetmiyor oyunculuk yapan çok kurucu var :)

CreateServer

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bizi Deniyebilirsin :) Konuma Bakabilirsin DreamSolider Kaliteli !