survivalcities.nitrado.net haksızlığı

killerofthem

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Umut denen admin hiç bişi ile ilgilenmiyor ve bir mesleği 56 lvl yaptım diye hack dediler mahkemeye cıkarmadan sw den ban attılar lan ozaman neden mahkeme yapıyorsunuz ?!!?!? yani o serverda sakın zengin olmayın yoksa ban atıyorlar BERBAT BİR SERVER

NeveseRC

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
yol kenarına market yaptım diye kaldırmassan ban yiceksin dediler ban attılar.

killerofthem

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
dimi şimdide vip alsam ban açarmısınız dedim adamın şerefini ölçmek için adam direk bidaha atmayız bile dedi

malicraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
aynen swleri iyi ama umut tam bir özür dilerim ya adama cahilsin dedim direk özür dilerim cocugu diye ban attı :S

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi bu umut varya admini kimseyle ilgilenmiyor pluginler birbirleyle çakışıyorlar kule savaşı bişi yok kervan yapıyorsunuz karınız 300 TL :D 300 yaw :D şehirdkei binalar 12500den başlıyor madene indiiniz diyelim topladınız spwan yok yürüyerek çıkçaksınız şehri ararken yolda sizi biri bıçaklar ölürsünüz itemler gitti elinize geçen tek şey zaman kaybı

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
ama kardeş bunun server kurulma amaci bu. ıçakliya bilir. tuzka serbest Hayata kalman gerek. Evet. Admin ilgilisiz. bende biliyorum. Market idye biryer var.
ama snaa bir şey sorcağım normal minecraft oynaraken wapr kullanıyomusun spawn kulanıyorumusun hayir çünkü pluginig olmasi lazım bu serverde ./sapwn var.
ama warp yok adi üstünde. survivolcity sadece size bi yaşama yeri veiryor.[DOUBLEPOST=1385830526,1385830455][/DOUBLEPOST]evet. hackleme biraz kötü adamlar eski sw kurulurken çök nod us gördüler. ondna beyler.

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
spawn en son yoktu yüklenmişse oynayanlar için iyi olmuştur.Normal minecraftta arkadaşınla beraber küçük köy yapıp oynasan daha güzel eski pluginler yada özellikler gelmezse batar bu kurulma amacı böle olan bir serverden bişi bekleyemezsin ve akşamları işten gelen hayattan bıkmış insanlar gelip dolduruyorlar serverı küfürler havada uçuşuyor aslında artık pek olmaz rehber sayısı artırıldı gün içinde öğlen sadece 1 yada 2 rehber görüyordum nadiren adminide

killerofthem

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ama kardeş bunun server kurulma amaci bu. ıçakliya bilir. tuzka serbest Hayata kalman gerek. Evet. Admin ilgilisiz. bende biliyorum. Market idye biryer var.
ama snaa bir şey sorcağım normal minecraft oynaraken wapr kullanıyomusun spawn kulanıyorumusun hayir çünkü pluginig olmasi lazım bu serverde ./sapwn var.
ama warp yok adi üstünde. survivolcity sadece size bi yaşama yeri veiryor.[DOUBLEPOST=1385830526,1385830455][/DOUBLEPOST]evet. hackleme biraz kötü adamlar eski sw kurulurken çök nod us gördüler. ondna beyler.
gerçek minecraftta market varmı , kervan varmı 1?!?!?!? eğer gerçek minecraft serveri kursalardı bunları kaldırırlardı bir rpg serverında adabı vardır

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
kardeş market olmasa binalar boş kalir o yüzden eskiden oynasaydin market yoktu.

Kalshutein

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Buraya yazayım ayrı başlık da açacağım

Kurucu arkadaş plugin yükleyecem diyerek servera reset attı bu sırada 2-3 saattir toplamaya uğraştığım bütün itemler kayboldu yöneticilere rehberlere söyledim ama kimse umursamadı bile böyle ilgisiz bir yönetim olamaz

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Buraya yazayım ayrı başlık da açacağım

Kurucu arkadaş plugin yükleyecem diyerek servera reset attı bu sırada 2-3 saattir toplamaya uğraştığım bütün itemler kayboldu yöneticilere rehberlere söyledim ama kimse umursamadı bile böyle ilgisiz bir yönetim olamaz
biz niye girmeyin diyoruz sence ?

Umut_Yazar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
aynen swleri iyi ama umut tam bir özür dilerim ya adama cahilsin dedim direk ****** cocugu diye ban attı :S
Yalana bakar mısın ben bir kere bile küfretmedim oyunda. Beğenmiyorsanız gelmeyin kardeşim zorla tutuyor muyuz sizi? Gelmeyin sizin gibi insanlara ihtiyacımız yok zaten.

Oquzpaul

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer Öyleyse Böle Serverlere Güvenmeyin.