Survival World v1! Yarı Adventure Yarı Survival! RPG Gibi map! 1.7.2!

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
arkadaşlar Survival World diye bir map yaptım İnşallah beğenirsiniz emek verdim

Nedir bu survival world ?
Survival World npclar olan. birkaç npc evi olan. Zindanları olan Yeryüzünde kötülerin olduğu yerler olan yarı Adventure yarı Survival bir maptır.

Neden Bu Map ?
Yapılırken Programlar kullanıldı.
Yapımında çok emek verildi.
NPC'lar var
NPC yapıtları.
Kötüler.
Hem survival hem Adventure
Ayrıca her biyomda emerald (zümrüt) bulunuor :)
Herkesle oynanabilir.

Hangi Programlar kullanıldı ?
çoğunlukla world painter
biraz olarak el emeği
birazda TMI YANİ TOO MANY İTEMS :Cool
çok az olarak mcedit(market için değil market kendisi çıktı : d)

Eksikleri neler ?
az kötü bölgeleri var
zindanlar az
Az Npc bölgesi var
Ama sürümü v1 her şey olabilir mojangda minecraftı nasıl geliştirdi bizde gelişitiririz.

Kurallar

1.hile yapmak yok hele gm1 (gamemode 1) ve gamerule asla!
hile clientleri hile modları asla ama asla yok! (bilmiyosanız öğretiyim örneğin x ray nod-us gibi şeyler kullanmayın.)
2.arkadaşlarınızla oynayın sonra tek oynayıp oyun sıkıcı diyip bana gelmeyin! tekte oynarsınız ama bazı şeyler eksik gibi gelir
3.demir adam köyündeki hiçbir npc a tokat atmayın yada öldürmeyin demir golemler sizi öldürür ölüncede öldürürler hep öldürürler kurtulabilmek için nick değiştirmek gerekir ama ekinleri falan çalabilirsiniz :)
3.server kurduğunuzda bukkit kurmayın yoksa bazı şeyler çalışmaz
4.sizden seri yapmanızı rica ediyorum sizden seri yaparsanız videoyu atın ben buraya editlerim :)(seri derken youtube de minecraft serilere falan yapıyolar ya :)) ama sizi zorla seri çekin diye zorlayan bi kural yok :)
5.hep sign (tabela) lere uyun
6.bazı yerlerde tuzaklar var tuzakları birine söylemeyin keyfi kaçar sonra
7.mapı paylaşabilirsiniz izin veriyorum tek ben yaptım demeyin yani haksızlık olur ben yaptım ya mapı çünkü
8.peaceful da kesinlikle oynamayın!
9.arkadaşlar kaleler falan var ya oralara iyice gelişemden gitmeyin mesela desert dungeon

RESİMLER
Spawn Odası

burda kuralları okuyun diyor bide creeperler patladığında zarar gelmesin diye gamerule güncelliyor (hani o desert dungeon var ya ondaki sandık kaybolabilir tümü için geçerli)

uğultulu maden

burda bir yerlede sandık var iyice derinlerde siz bulun biraz tnt patlattım lapis buldum derinlerde biryerdir.

Sarmaş Dolaş Ormanı

ilk başta burda bir odada doğuyorsunuz 2 ağaç tipi vardır. huş ağacı ve meşe ağacı
Demir Adam Köyü

burda genelde demir golemer olur npclar azdır burda 2 adet market vardır 1.prefesör ün marketi 2.silahçının marketi her zaman havai fişekler yükselir çünkü demir golemler buranın eski sahibi iskeletlerin köyünü ele geçirmiştir
Desert Dungeon

bu kulenin içinde mağara örümcekleri ve zombiler var bide sandık var içine girebilmek için o kaleyi yıkmanıza gerek yok siz tuşa basın kendisi patlicaktır çok aksiyonlu bi giriş olcak :)
Mesa evi

desenli bi mesa evi birini kurtarıyosunuz :p

Yakında daha iyi bir map olacaktır bir kere denemeden geçirdim şimdide onu geliştirdim :)
İndirme Linki https://www.mediafire.com/?n694pz6269hf98u
minik updateler (minik update ne ya :D)
1.gm 1 de kalmıştı gm 0 a alındı.
Yardımcı olduysam 2 saniyeni ayırıp beğen butonuna tıkla yeter :)
ayrıca zor olması için kendiniz kemiktozu yapıp renk yapmalısınız :)

Seri Çeken Kanalların minecrafttürk nickleri
@EfSaNeMeN26
videoları
Henüz yok :(

Son düzenleme:

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kendimde oynadım bu mapı çok sevdim kendi yaptığım mapı :D (heralde survival sevdiğimden)
ve kurallar güncellendi

OMeNiTiXO

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
düzeltildi. oynadınmı mapı :D[DOUBLEPOST=1392300819,1392284492][/DOUBLEPOST]hiç kimse indirmiiir :((([DOUBLEPOST=1392306077][/DOUBLEPOST]ya bi konuya baksanız kimse gelmior seri olun hadi!
Tabi ki oynadım. Bu arada o EnderDragon şeyini nasıl yaptın?

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tabi ki oynadım. Bu arada o EnderDragon şeyini nasıl yaptın?
ona endercrystal denir /summon EnderCrystal komutunu kullandım vanilla server ve SP(singleplayer) de olur ona tıkladın dimi :D tıkladıysan patlamıştır :D[DOUBLEPOST=1392581247,1392389909][/DOUBLEPOST]edit:ya okadar emek verdim hiçkimsemi indirmiyo yha :S ilk günden eskidi

K

Klood07

Ziyaretçi
Güzele benziyor ama buildlere biraz daha özen gösterebilirsin :)

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzele benziyor ama buildlere biraz daha özen gösterebilirsin :)
göstereceğim derecelendirmen için teşekkürler :)[DOUBLEPOST=1392744191,1392641790][/DOUBLEPOST]edit:kimse konuya girmiiir :([DOUBLEPOST=1393708063][/DOUBLEPOST]edit konu öldü

Emir77

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
göstereceğim derecelendirmen için teşekkürler :)[DOUBLEPOST=1392744191,1392641790][/DOUBLEPOST]edit:kimse konuya girmiiir :([DOUBLEPOST=1393708063][/DOUBLEPOST]edit konu öldü
Konuya girenler haber verdi bende girdim de noldu :-D

Yalova'dan Gönderildi

Frienderman

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ormandan çıkınca nereye gideceksin belli değil (beğenmedim)