| Survival Turkiye | 7/24 Online | PvP | Event | Mini Survival Server | Anti X Ray !

Risesgood

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Eskiden Sunucu felan bilmezdik biz. Hamachi Kurardık. Oynardık. Server Açardık ancak Bunların hepsini nitrado bilişim ile birleştirerek
Mini Survival Serverimizi Kurduk. Serverde Anti X ray vardır. X ray Çalışmaz (Denendi) !
%100 Survival Server'dir. VIP Satisi yoktur ve Marketten item alinmaz satilir...
*-----------------------------------------------------------------------------------*

Spawn

Market

Bambaska bir oyun zevki

IP Adresi : SurvivalTurkey.nitrado.net

"Aramıza katıl ve emek serverimize, X ray engelli %100 survival Serverimize gel ayrıca VIP Satisi olmayan nerdeyse tek server "
[DOUBLEPOST=1406761993,1406761848][/DOUBLEPOST]bekleriz... :)[DOUBLEPOST=1406762495][/DOUBLEPOST]bekleriz...

KaanU1938

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
tam survival değil! normal survivalda plugin yoktur,spawn yoktur sadece orman vardır.

Risesgood

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kitlerde dia kalktı ayrıca golden kürek eklendi vip perm ve kitleri düzenleniyor...

Risesgood

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bekleriz[DOUBLEPOST=1406797427,1406794842][/DOUBLEPOST]Bekliyoırum... :)

Risesgood

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Online ![DOUBLEPOST=1406800053,1406800002][/DOUBLEPOST]Bazı bug lar olabilir kapatmaya uraşıyorum. ayrıca vip verdigim cardada survival gibi bir sey yapmadim. ve de event 1 kere yaptım fark ettm bida yapmıyorum.

Risesgood

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beyler Bu Servere Başlayıpta Zamanınızı Tüketmeyin Gördüğünüz Gibi EVENT Yapıp İron Atıyolar Buglarla Dolu Bir Server İyi Forumlar.
Kardeşim Sana Adam Akıllı Konuşmak Yaramıyo Beuğenmiyosanj oymnamaya bilirsin zorla tutan yok adam gibi servere girceksen gir Biz İlk te Vip Yok Demiştik vip Açtıkı sonra onu deniyoduk Biz şimdi kurucu DEdiğin herşeyi Yapar oyunuda oynar bune sen karışamazsın. Simdi uza Almayım Paçanı Adam akıllı ol abi

siyahmafya

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Rayperz2 Hilen Yakıyor hani [İnsan bari hileyi kapatır :]