Survival Sunucuları Hakkında Yakınma Konusuna Davetlisiniz!!

kunduzistila

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelike Merhabalar! Bu konuda bu güne kadar girdiğin, deneyimlediğin survival sunucularının sana hep aynı ve sıkıcı gelen ortak özelliklerinden( Yetkili tavırlarından tut pluginlere) ve de o sunucularda eksik bulduğunuz kısımlardan bahsetmenizi isteyeceğim. ''Neden yazayım ki ?'' diye düşünmeden lütfen okumaya devam et sevgili dostum. Bu konudan aldığım bütün yorumları ilerde açmayı düşündüğüm sunucum için kullancağım. Anlayacağın burada az bir zamanını ayırıp yardım edersen, bu yardımın ileride sana zevkli zamanlar geçirdiğin bir ortam olarak dönebilir. Bu yüzden şimdiden sana teşekkür eder ve yorumlarını not alıp değerlendirmek için :cay: 'ımla beklerim...

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
önceden survival sunucular daha guzeldi daha cok survival e benziyorlardı
simdi herkes silah araba modlu survival kitten para alma vs vs..
önceden bi ipeksi icin bi hafta ugrasılırdı simdi bi saat oynayan herkes p4 set dizip ormandaki herkesi katletmeye başlıyorlar <_<

auctus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Açıkça belirtmek gerekirse hayatta kalma sunucularının farklı sistemlere ihtiyacı var. Ama bu sistemler oyunda halihazırda var olan şeyleri kısıtlayıp, onlar üzerinden sistem kurmak yerine daha farklı sistemler yapmak.

Bu sistemler belirli bir yerden düştüğünde oyuncunun ayağının kırılması olabilir, zırh giydiğinde sana ağırlık katması olabilir. Hiç yoktan sunucudaki eklentilerin Türkçe olup olmaması, Türkçe ise noktalama ve yazım işaretlerine uyulup uyulmadı önemlidir.

Son zamanlardaki hayatta kalma sunucularını pek başarılı bulduğum söylenemez. Çoğu başarısız. Umarım daha düzgün sunucular görebiliriz...

Nutroxxtr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
2012 yılında oynadığım survival nekadar fazla plugin olmasada efsane gelirdi bana eğlenirdik öyle bir server kurulsa çok oynarım mesela yetkililerin eventte elleriyle dia falan atmaları LetİtRain plugini yokken daha sonra arsaları yetkililerin yapması PlotMe plugini yokken v.s v.s birçok özellik yoktu böyle bir server kurulsa girip saatlerce oynarım çünkü bana zor olduğu için daha zevkli geliyor şimdiki survival sunucularda lapis fln var ne alaka lapis survival'da gidip ormana kırcaksın etceksin ev yapıcaksın ancak adamlar survival diye birçok özellik eklemişler survivalin tadi kalmıyor öyle