Survival Games Map 'World Tour' TR

Map Kabul Olurmu

• Kabul Olur

Kullanılan: 5 83.3%
  • Kabul Olacağını Sanmıyorum

Kullanılan: 1 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    6

AslanSüleyman

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selam Beyler Bugün Size Mcsg İçin Yaptığımız Survival Games Haritasını Paylaşıcam Düşüncelerinizi Bildirin Lütfn

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Güzel Görünüyor :)

SerialKiller

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Fena sayılmaz yalnız Özgürlük Heykeline yarıldım.Bence çıkart onu ordan başka bir şey koy.

GOHakan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yalnız Bu Burak Oyunda ************* Ve Builderları Tarafından Yapılmış Bir Maptır ben onlara link atıyımda sana yasal işlem başlatsınlar !!!!

AslanSüleyman

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yalnız Bu Burak Oyunda ************* Ve Builderları Tarafından Yapılmış Bir Maptır ben onlara link atıyımda sana yasal işlem başlatsınlar !!!!
Kardeşim ben Mınecraftevi builderiyim Facebook sayfasındaki gönderiyi daha dikkatli okusaydın adımı görebilirdin ben sadece fikirlerinizi almak için paylaştım buraya

çoban_yıldızı16

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Güzel olmuş.Özelden link atabilirmisin hg swemde kullanırım[DOUBLEPOST=1423907171,1423907088][/DOUBLEPOST]Unutma Amerika hiçbir zaman Türkler'i sevmedi.

Waffleinstein

şüşko insan
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel olmuş, yalnız MCGAMER daha fazla map alıyor mu bilemiyorum. Zaten 30'a yakın haritaları var ama başarılı, bir tane de Türk haritasının olması bizi gururlandırırdı.

Rewingle

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
her şey iyi güzelde özgürlük heykeli ne ya :ASDASD molotof atan kürtlere benzemiş :ASD