Sunucuyu 1.9 mu tercih edersiniz yoksa 1.8-1.7 mi ?

Hangi Versiyona sahip minecraft Sunucusunda oynardiniz ?

• 1.7.X-1.8.X

• 1.8.9

• 1.9.3 veya 1.9.2

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bunları biliyorum zaten. Bence bu kadar uzun yazı yazmasaydın yazını görecek kişi sayısı az. Bu arada jenkis yerine github.com daha iyi bence. Her ikisini de sevmiyorum ama github daha kolay.
jenkins de dev pluginleri paylaşiyorlar github da ise kaynak kodlarini.
1.9 , Yenilikleri takip edin derim yenilik iyidir .
evet yenilik iyidir buna katiliyorum tum oyun versiyonlarini zaten guncel olarak takip ediyorum fakat oyuncularin isteği benim için daha önemli.

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.9 tabiikide daha iyi. 1.9 PvP'sine alışamıyan bazı küçük yaştaki arkadaşlarımız kötülüyor. Kullanmayı bildikten sonra tek başınıza 3-4 kişi bile kesebilirsiniz. Eski 1.8 pvpde öyle değildi. 2 kişide bile yatabiliyordunuz. :)
1.9 son kararım efenim.

ama 1.9 da pvp rezalet kalkan yüzünden ok işe yaramaz kılıç vuruşu aşırı yavaş olduğunu unutmamak gerek
Hem kalkana ok yarıyor. Kalkanın görmediği yerlere ok isabet ettirirsen ok girer. Mesela tam kafaya tutturduğunda oyuncu ok yer.

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.9 da kalkan vesaire gelerek oyun daha gerçekçi hal aldı. Ve kalitesi tartışılmaz oldu. Hile yok , hilelere karşı kalkan da kullanılabilir . Bunun gibi birçok şey var. Ama seçim gene de sana kalmış.

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.9 da kalkan vesaire gelerek oyun daha gerçekçi hal aldı. Ve kalitesi tartışılmaz oldu. Hile yok , hilelere karşı kalkan da kullanılabilir . Bunun gibi birçok şey var. Ama seçim gene de sana kalmış.
hile var 1.9 için tabi hile çikinca antihack pluginleride guncellendi , evet 1.9 ile hakkaten minecraftdaki pvp mantiği daha profosyonel bir hale geldi
şimdi dersenizki ee çok saçma neden kiliçla vurduğumuzda bekleme suresi var ? şöyle duşunun zamaninda bekleyip tek bir kiliç hamlesiyle vurursanizmi daha etkili yoksa surekli kilici sağa sola savururakmi :)

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hile var 1.9 için tabi hile çikinca antihack pluginleride guncellendi , evet 1.9 ile hakkaten minecraftdaki pvp mantiği daha profosyonel bir hale geldi
şimdi dersenizki ee çok saçma neden kiliçla vurduğumuzda bekleme suresi var ? şöyle duşunun zamaninda bekleyip tek bir kiliç hamlesiyle vurursanizmi daha etkili yoksa surekli kilici sağa sola savururakmi :)
Misal düşün kılıç dediğin hafif bir şey değil bizim evde var 4,5 Kilo bir şey , sürekli hamle yaparsan bu adam robot mu yorulmayacak mı ?

Oswin

play.oswinnetwork.com
En iyi cevaplar
0
1.8 sürümünde iyi bir kitle yakalayabileceksen tabii ki de 1.8 sürümünü tercih etmelisin.

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Misal düşün kılıç dediğin hafif bir şey değil bizim evde var 4,5 Kilo bir şey , sürekli hamle yaparsan bu adam robot mu yorulmayacak mı ?
Kilicin yapildiği mazeme kullanan kişinin kendini geliştirdiği kas vb birçok etken var çoğu profosyonel kiliç kullanan savaşcilar rakiplerini zekalariyla yenerlerdi ve kiliçlariyla durmadan guçlenene dek antreman yaparlardi belki sana ağir gelebilir o kiliç ama onu kullanan bir ömur harcadiktan sonra o kiliç ona kalemtutmaltan farksiz geliyor tabii ki yoruluyor ama tum gucunu bitirene dek durmuyor.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi