Sunuculara Moderatör veya Admin olmak isteyenler.

Bana katılıyorsanız "+ Katılıyorum"u katılmıyorsanız "- Katılmıyorum"u oylayabilirsiniz.

• + Katılıyorum

Kullanılan: 1 50.0%
  • - Katılmıyorum

Kullanılan: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

Fearques

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sorunumuz sunuculara moderatör olmak isteyen çocukların çabaları.
İnsanlar, örnek olarak ben yani şahsen moderatörlerimi böyle konu açıpta hiçbir davranışını görmediğim üstelik yaşı küçük olan birini değilde
çevremden ve az buz tanıdığım insanları seçerim.Bakıyorum foruma veya oynadığım sunuculara, küçük yaştaki çocuklar "abi alım vrmı?" "serverine mod isteyen içeri" gibi şeyler yazıp konular açıyorsunuz.Alım olsa bile sizi almazlar :) Yani sunucularda yetki için boşu boşuna gezmeyin.Azıcık empati yaptığınızı düşünelim, bir sunucunun kurucusu veya üst düzey yöneticisisiniz.Bir çocuk daha sunucuya girer girmez size "abi alım var mı?" diye sordu.Bu çocuğu hiç tanımıyorsunuz ve bunu yazdığından anlaşıldığı gibi belli ki küçük ve tecrübesiz, siz sunucunuza yönetici olarak alır mıydınız?Aldığınızı var sayıyorum o çocuk ne işe yarayacak?Lütfen böyle konulara ve muhabbetlere bir son verin.Moderatör olmak için tecrübeli, ciddi ve işinin ehli olmanız gerekir.Aksi taktirde sadece zaman kaybetmiş olursunuz.Yani kısacası
"Ya bu deveyi gütmeli yada bu diyardan gitmeli."
Sözüm bu işleri yapan çocuklara diğerleri alınmasın lütfen.

W

WitherMan

Ziyaretçi
Sözlerinin yarısına katılıyorum yarısına katılmıyorum. Evet tecrübesiz,terbiyesiz abiler gelebiliyor. Onları almamaları lazım zaten. Ama çocuklara da bir şans vermeli. Sırf yaşımız küçük diye mod alımına katılamıyoruz,çekilişlere katılamıyoruz.(Mod başvurusu yaptım kabul edilmedi. Yanlış anlamayın bu forumla ilgili değil ) Kısacası çocukların hakları çok az :) Yaşım küçük diye yazmıyorum bunları :)

thebaros24

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
oyle birsey oldugunda . oyuncularin isteklerini yapiyorum. mesela abi builder yaparmsn diyor . prefix ekliyorm 1 gun . seviniyor :))

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi