SUNUCU Nasıl Olmalı Peki Ha Nasıl!!! :) -SORU|

SplashTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Evet Şuna Açıklık Getirmenin Vakti Geldi :D Biraz Uzun Olucak Ama İnşallah Sonucunu BULUCAZ :)
Evet arkadaşlar Forumdan Herkes Lapisli Factionlardan Bıktı Ve Emekçilerin Hepsi Sıkıldı Lapis KAZ sat! Olay Bumu ? Bunlara emekçide denemezde neyse :p
Bayadır İzliyorumda Herkes bu aralar Faction sw lerin başına [Efsane Geri Döndü] Kardeş Neyin efsanesi bu? :) Artık Bıktık efsan efsane görende sanıyor ki Aaaa lapissiz sunucu hammaddesiz sunucu emek sunucu! Ama bi giriyorlar Lapis Hammadde var :S Evet bu efsane diye konu açan arkadaşlar Ya Minecrafta Daha yeni başlamıştır ya da Daha 6 yaşında küçük çocuklardır ki (onlarda yeni başlamıştır) :) Veya bu sunucu içerigine daha yeni katılıp sunucu açmaya girişmişlerdir.
Sorun Şu ki geçen bakıyorum Birisi Lapissiz Hammaddesiz sunucu açmış (Bıkanlar İÇİN) Ama Görüntülenme yüksek te olsa Server Bomboş :) Bu Arkadaş Hayal Kırıklıgına Ugramıs bir şekilde Lapisli factiona geçmiştir. Fakat şuna bakın ki Lapislli Factionu Tutmuştur! Peki Ama Nasıl . İşte Sorun Bu Tam Olarak Bu. Bunu Size Bırakıcam Cevapları Bekliyorum! Ama Bence Bu Geri Kafalılıktır! Lapisi bırakamıyor ve userlar kolaya kaçmaya çalışıyor. Fakat böle Faction sunucular nasıl tutuyor? Yani etrafa bakın Konuları gezin binlerce konu var ama İçerigee bakıyor bütün sw ler nerdeyse +50-+60 en düşügü +30-+40 Arası? Farklı bir şey mi var hayır? Lapisli Felan falan tırt şeyler.
Bu nasıl oluyor? Ya bu arkadaşlar reklamlarda kandırıyor ya da ortamları büyük :) Garip Garip Saçma :p Yorumları Size Bırakıyorum!

Umarım Canınız Sıkılmamıştır Burda sadece bir konuya açıklık getirmeye çalışcam!

serkant

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynı durumu ben de yaşadım. Eski faction ruhunu geri getirmek için açmıştım lapissiz faction. Bi baktım bomboş. 1 ay geçti bomboş. Sonra çevirdim lapisliye 10 kişiden az girdiğini görmedim. Şimdi yeniden düşünüyorum ama gelen olmaz diye korkuyorum. Umarım bu lapissiz faction isteyen arkadaşlarımız bizi yalnız bırakmaz.

SplashTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aynı durumu ben de yaşadım. Eski faction ruhunu geri getirmek için açmıştım lapissiz faction. Bi baktım bomboş. 1 ay geçti bomboş. Sonra çevirdim lapisliye 10 kişiden az girdiğini görmedim. Şimdi yeniden düşünüyorum ama gelen olmaz diye korkuyorum. Umarım bu lapissiz faction isteyen arkadaşlarımız bizi yalnız bırakmaz.
Kardeşim yapacak bir şey yok Efsaneler nerde kaldı ah be ne eglenirdik :(

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bu konuyu 1 milyonuncu kez açtığın için tebrikler*
Bu yorumu 1 milyonuncu kez yazdığım için tebrikler*
ve Türkiye'deki anlayış bundan sonra düzelmez

SplashTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu konuyu 1 milyonuncu kez açtığın için tebrikler*
Bu yorumu 1 milyonuncu kez yazdığım için tebrikler*
ve Türkiye'deki anlayış bundan sonra düzelmez
bu konuyu bende yazayım dedim kötümü ettim bilmem ama Forumdda ble bir yazı görmedim için açtım :)

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyunda yaşı küçükler çoğaldıkça server anlayışı batıyor gg easy.

tutkusina

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hocam,
Premium al,premium yap sunucuyu ve Bunu minecraftserverlist gibi sitelerde paylaş.
Yani benim bildiğim bi onlar emek oynuyor.Türklerin %50 sinden fazlası kolaya kaçıyor.

Whoproshenob

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tipik Türkler:
LAPİSSSİZ FAAAAKKŞIN İSTİYOOOOORUZ
ONE MİNUTE LATER