Sunucu Kapandı.

HPotter

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
PratikOyuncu - 1.7/1.8 - 7/24 Hayatta Kalma Sunucusu
Sunucu IP: 5.62.126.58:10600
Sürüm: 1.7/1.8
Alabileceği Kişi Sayısı: 16 (Başlangıç olarak)

---------------------------------------------------------------------------------------
Herkese selamlar! Bizim amacımız, Türkiye'de ki "Hayatta Kalma/Survival" sunucularına bir yenisini, bir farklısını eklemek. Ve bunu gerçekleştirmek için 3 kişi yaklaşık 2 hafta çalıştık. Evet, fazla uzun bir zaman olmayabilir ancak eklentiler gerçekten zorladı. Ama en sonunda sade ve güzel bir sunucu ortaya çıkardık. Sunucumuzda, hayatta kalmaya çalışırken bu işe, klan kurarak rekabette katabilirsiniz. Hammadde ve lapis gibi işi kolaylaştıran yapılar olmadan, doğada bulduğunuz malzemeler ile işi rekabete dökebilirsiniz!
Sunucu hakkında bilgiler
  • Sunucumuza, sürümü 1.7 ve 1.8 olan Minecraft kullanan herkes katılabilir.
  • İpeksi Dokunuş büyüsü olan bir kazma ile bulduğunuz "spawner"ları alıp istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz.
  • Hile kullanmanız durumunda direk olarak yasaklanırsınız.
  • Tuzak kurabilirsiniz, ancak "TPA" tuzağı yasaktır.
  • VIP sistemi hakkında bütün bilgiyi /kit VIPyardim yazarak alabilirsiniz. Daha fazlasını öğrenmek isterseniz, beni skype üzerinden ekleyebilirsiniz.
  • Sunucumuzda dil, din, ırk, cinsiyet, cinsel tercih ayrımı yapanlara gerekli cevap verilir.
  • İhtiyacınız olduğunda kullanabilmeniz için sanal sandık, yani /chest komutu vardır.
  • Altın Kural: Sunucumuzu elimizden geldiği kadar Türkçe yaptık. Ve sizden de bu yaptıklarımıza saygı göstermenizi, Türkçe'mizi düzgün kullanmanızı rica ediyoruz.
  • 'ClearLagg' eklentisinin sildiği eşyalardan sorumlu değiliz.
  • Son olarak, yetkiliye haksız hakaret hoş karşılanmaz ve gerekli cevap verilir.
Neden bizi seçesiniz ki?
  • Her şeyden önce, sunucumuzda saygı ve hoşgörü ortamını sağlamaya çalışıyoruz. Bu yüzden de yetkililerimiz özenle seçildi. Sizlere, yardımcı olabilecekleri her konuda yardımcı olma ve bunu saygı ve hoşgörü çerçevesi içinde yapmaya söz verdiler. Ve bu anlayışı, sunucumuza gelen oyuncu arkadaşlardan da bekliyoruz.
  • Diğer "Hayatta Kalma" sunucularından bir farkımızın da "Klan Sistemi" olması. Bilirsiniz, normalde klan savaşları sunucularının çoğunda hammadde ve lapis gibi işi baya kolaylaştıran yapılar olur. Bizde ise böyle bir durum söz konusu değil. Biz, Türkiye'de ki "Klan Savaşları Sunucusu" ve "Hayatta Kalma Sunucusu" anlayışını bir araya getirerek yeni bir boyut kazandırmak istiyoruz. Önceden böyle denemelerin olduğunu farkındayız ancak bugünlerde pek fazla olduğunu sanmıyorum. Bizde yeni bir anlayış olarak sizlere bu sunucuyu sunuyoruz.
  • Her ne kadar bize "batı özentisi" diyecek olsanız bile bunu bilmenizi isteriz. Bizim açtığımız türdeki sunucular diğer Avrupa ve Amerika ülkelerinde de yaygın olarak kullanılıyor. Yani çoğumuzun bildiği gibi, hammadde ve lapis Türk icadı.
  • Lag? Lag olmaması için gerekli önlemleri aldık. En başta sunucumuzu Nitrado'dan aldık ve gerekli eklentileri yükleyerek lag ihtimalini en aza indirdik.
  • VIP? Sunucumuzda VIP sistemi bulunmakta. Satılan VIP'lerin parası, sunucuyu daha da iyileştirmek için kullanılacak. Ve tabii ki bu VIP'lerin abartılacak özellikleri yok. Hepsi diğer oyuncularında biraz çalışıp elde edebileceği şeyler.
  • Hileler? Hilelerin büyük bir kısmı engellendi. Ancak eklentilere yakalanmayan hileler hala mevcut ve bu hileleri kullanan arkadaşlarda görüldüğü yerde yasaklanacaktır.
  • Hiç tecrübemiz oldu mu? Kendi adıma konuşacak olursam, 2013 yılından beri bu tür sunucu işlerindeyim. Bir kaç tane kendi sunucum oldu ve bir kaçında da görev yaptım. Ve diğer yetkili arkadaşlarda kendi sunucularını açmışlardı.
  • Edit Eşya? Minecraftın verdiği en üst imkanlarla hangi eşyalar yapılabilirse o kadar, fazlası yok.

Sunucumuzdaki Yetkili Listesi
Kurucu: jlugger (Rüzgar Özen)
Yönetici: HellBoy (Barış Aydın)
Yönetici: UmurPolat (Umur Polat)
Rehber: -Aranıyor-

Rehber başvuruları için skype: ruzgarozen99

Sunucumuzdan Görüntüler

Doğuş Alanı

Market (Alt Kat)

Market (Üst Kat)

Kale Manzaralı Dağ Evi

Kale(Doğuş Alanı)'nin Dıştan Görünüşü

Tüm sorularınız için Skype: ruzgarozen99

Son düzenleme:

Keremola

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Skupe yok ama sunicunuzda rehber olarak katılabilir miyim acaba

kelle19

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
saçmalık sunucu ilgisiz ve çok kötü bir durumda oyunculara saygı yok admin oyuncuya sövüyor ve ban atıyor tavsiye etmem çok kötü bir sunucu diyebilirim girdigime pişman oldum

HPotter

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
saçmalık sunucu ilgisiz ve çok kötü bir durumda oyunculara saygı yok admin oyuncuya sövüyor ve ban atıyor tavsiye etmem çok kötü bir sunucu diyebilirim girdigime pişman oldum
Hocam, bizim her hareketimizin bir nedeni var. Oyuncu bize küfrediyor sövüyor, uyarıyoruz küfür etme diye. Dinlemiyor ve hala ana bacı girişmeye devam ediyor. Bize sövdükleri kadar onlara bir şey demedik. Ayrıca biz ilgisiz falan değiliz. Sunucudaki herkes bir şey soruyor, herkese yetişemiyoruz ve herkesle ilgilenmeye çalışıyoruz, kusura bakma ama bizde insanız. Size mi küfür ettik? Oyundaki isminizi söyleyin, kim kime ilk sövmüş görelim.

HPotter

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Geleyim mi bir ara ?
Çok geç cevap veriyoruz, çok özür dileriz. Dersler okul falan derken bilgisayar ile ilgilenme fırsatı bulamadık. (Bizim okullar erken açıldı. :/)
Ancak sunucuyu yeniden ayağa kaldırmaya karar verdik. Ve bu yüzdende, tabii bekleriz!

Ancak yeni rehberlere ihtiyacımız var! Başvurularınızı bekliyoruz.

Pro0p

Survival SonGazi !
En iyi cevaplar
0
Sunucu Bu Platformda Ayakta Kalamaz Hele 16 Slot Ve Çalıntı Bir MAP İle Bunlar Olmaz. Ayrıca 16 Slotluk Bir Sunucuda Gelişemezsiniz.
Başarılar Dilerim.

HPotter

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu Bu Platformda Ayakta Kalamaz Hele 16 Slot Ve Çalıntı Bir MAP İle Bunlar Olmaz. Ayrıca 16 Slotluk Bir Sunucuda Gelişemezsiniz.
Başarılar Dilerim.
Hocam, ben 16 slotla başlayıp 64'e kadar çıkan sunucular biliyorum. İmkansız diye bir şey yok. Ayrıca bu harita çalıntı falan değil. Kendimiz, emek vererek yaptık. Çalıntı olduğunu düşündüren ne size? O kadar da muntazam bir harita değil. Ha bulduysan eğer bunu internette, at linkini bizde bakalım.

Ve evet, açtık falan bi' hevesle ancak okul yüzünden ilgilenemiyoruz. Dedik, belki yaparız ederiz diye. Ancak arkadaşların dersleri yoğunlaşmaya başladı.
Yani diyeceğim o ki, tutmamasının sebebi şu anda ilgi gösteremiyor oluşumuz. Eğer adam gibi çalışabilsek, tutmaması söz konusu olamaz. Ama dediğim gibi, okullar açıldı.

Ve ayrıca, kusura bakma ama bu Türkçe ile gelip bana akıl falan verme. Her sözcüğün ilk harfinin büyük yazılmadığını bilmen gerekir. Ayrıca, "başaramazsınız" diye bizi ezmeye çalışırken, aynı şeyleri tekrarladın. "...hele 16 slot sunucu..." , "ayrıca 16 slot sunucu...". Madem eleştireceksin, düzgünce eleştir. Cümlelerini, kelimelerini iyi seç, sırf ezmeye çalışma ve ona göre yaz ne yazacaksan. Ha, en önemlisi, Türkçe'ne dikkat et.<

Bize sırf "başaramazsınız" dediğin için sana cevap verdim bunu bil. Yoksa daha Türkçeyi düzgün kullanamayan biriyle tartışmaya falan girmem.

Pro0p

Survival SonGazi !
En iyi cevaplar
0
Herhalde öyle olacak. :D
Mümkünse Sunucu Açmayın Siz.
Benim Demek İstedigim Nokta Şu ; Siz 2 Günlük Sunucu Açıyorsunuz 16 SLOT Eğleniyor Millet. 2 Gün SOnra Kapandı Noldu ? Mİlletin Emekleri Bitti.

42 Açtıgınzda Mecbur İlerletirsiniz Çünkü Para Vermiş Oluyorsunuz.
Ayrıca MAP Bariz Çalıntı Biraz Aklı Olan İNsan Bunu Anlayabilir. Düz Bİ MAP Çalmıssınız Görmüstüm Ben Maplara Bakiyorum . Yabancı Mapı Bu ! Yapacagınızı Pek Sanmiyor.