SunGaming|Eğlencenin Göbek Adı|sungaming.nitrado.net|1.7.9|Faction

Bekir_44

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
SUNGAMİNG
ÖNEMLİ:

Onca Sunucu Varken Neden Biz?
1-Her bütçeye göre VIP paketlerimiz.
2-Oyuncuların isteğine göre şekillenen bir sunucu.
3-Hak yemeyen map çalmayan kurucular.
4-Sunucunun her bir bloğu ekibimiz tarafından yapılmıştır (ç)alıntı değildir.
5-Bir yılı aşkın tecrübemiz.
6-Göz alıcı yapılar.
7-Estetik.
8-Sunucuyla ilgilenen admin ve yetkililer.
9-Tek eksiğimiz sizsiniz.
10-Paintball.
11.Lapissiz gerçek Faction keyfini yaşatıyoruz.
12-Arsalarda uçma modu aktif.
Şimdi de Asıl Tanıtıma Geçelim:

Spawndan birkaç kare

sungaming.nitrado.net
1.7.9

Faction/PvP/Arsalar
Devamı için aramıza katılın.
İletişim(skype): bekolika44

Son düzenleme:

Flarrow

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lapis olmayınca oyuncu gelmiyor mu? Çok saçma yüzlerce aktif lapisli sunucu var. Profesyone birsürü oyuncu var bu forumda ve hergün serverlar bölümünü geziyoruz lapissiz sunucu varmı diye. Lapisli sunucu isteyen oyuncu gider forumun sponsorlarından bir serverda oynar artık şu lapis olayını bırakın yahu.

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lapis olmayınca oyuncu gelmiyor mu? Çok saçma yüzlerce aktif lapisli sunucu var. Profesyone birsürü oyuncu var bu forumda ve hergün serverlar bölümünü geziyoruz lapissiz sunucu varmı diye. Lapisli sunucu isteyen oyuncu gider forumun sponsorlarından bir serverda oynar artık şu lapis olayını bırakın yahu.
Adam doğru söylüyor
geçen bir servere girdim lapis yok diyordu. Tek ben vardım , sonra işte lapis eklemişti 1-2 gün sonra servere 3-4 adam gelebildi en azından. ?

Flarrow

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adam doğru söylüyor
geçen bir servere girdim lapis yok diyordu. Tek ben vardım , sonra işte lapis eklemişti 1-2 gün sonra servere 3-4 adam gelebildi en azından. ?

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence saçma p4ünü yapıyosun gidiyosun ormanda geberiyosun sonra tekrar lapis kaz 2 saat p4 yap git öl saçma gelmiyomu sanada?
Saçma gelmesi önemli değil. Önemli olan oyuncu.
Bu lapisi çıkaran kişi yüzünden bütün türk mc oyuncuları bozuldu. Gideceksin İngiliz serverinde oynayacaksın lapis istemiyorsan

Flarrow

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Saçma gelmesi önemli değil. Önemli olan oyuncu.
Bu lapisi çıkaran kişi yüzünden bütün türk mc oyuncuları bozuldu. Gideceksin İngiliz serverinde oynayacaksın lapis istemiyorsan
Bence öyle değil işte. SErverda tek kişi bile olsam server lapissizse sabaha kadar oynarım. (bkz: craftbrain)

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence öyle değil işte. SErverda tek kişi bile olsam server lapissizse sabaha kadar oynarım. (bkz: craftbrain)
Sen öyle ol. Benim demek istediğim biraz farklı.
He hani lapisi sevmeyen binlerce kişide olsa bu serverlerde lapisi kaldırmayı yetmez. Sırf Lapis kalksın kalkmazsa oynamayız diyeceğinize ben size gidin yabancı serverlerde oynayın diyorum. İstediğiniz kadar lapissiz server arayın bir süre sonra lapisli olacaktır.

Bekir_44

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kiritokun bende senle aynı görüşteyim.Faction lapis kazmaktan beyninin sulanması demek değildir.Ama gel gör kimse gelmiyor.

ProLeqend

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sen öyle ol. Benim demek istediğim biraz farklı.
He hani lapisi sevmeyen binlerce kişide olsa bu serverlerde lapisi kaldırmayı yetmez. Sırf Lapis kalksın kalkmazsa oynamayız diyeceğinize ben size gidin yabancı serverlerde oynayın diyorum. İstediğiniz kadar lapissiz server arayın bir süre sonra lapisli olacaktır.
Bence Türk Sunucuları da İngilizlerdeki Gibi Profesyonel Olabilir , Örneğin Lapis Değil de Madenci , Hammadde Değil de Oduncu , Kazıcı , Balıkçı .. Yani Mesela %100 Emek Olcak Çok Kolay Olmıcak Madencide Lapis Falan Değil Kömür , Redstone ve Taş Olcak. Kasılma Durumu Çok Olan Sunucularda Oyuncu Çok Olur Bunu Unutmayalım.. Sadece Size Söylediğim bir şey Değil, Bütün Lapis'li Faction Sunucu Sahiplerine Sesleniyorum..

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence Türk Sunucuları da İngilizlerdeki Gibi Profesyonel Olabilir , Örneğin Lapis Değil de Madenci , Hammadde Değil de Oduncu , Kazıcı , Balıkçı .. Yani Mesela %100 Emek Olcak Çok Kolay Olmıcak Madencide Lapis Falan Değil Kömür , Redstone ve Taş Olcak. Kasılma Durumu Çok Olan Sunucularda Oyuncu Çok Olur Bunu Unutmayalım.. Sadece Size Söylediğim bir şey Değil, Bütün Lapis'li Faction Sunucu Sahiplerine Sesleniyorum..
Zaten biz ingilizlerden daha iyiyiz. Sadece şu lapis yüzünden batıyoruz.

amma çok güzel söyledin katılıyorum

Bekir_44

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ProLeqend zamanında hemen hemen senin dediğin gibi bir sunucu açmıştım ve kimse gelmemişti.O kada emek hüsrana uğramıştı.Ama siz diyorsanız ki ben sunucya adam çekerim.Hem gelenler vip alır ve sunucunun giderlerini karşılar elbette yaparım emek server.

Flarrow

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ProLeqend zamanında hemen hemen senin dediğin gibi bir sunucu açmıştım ve kimse gelmemişti.O kada emek hüsrana uğramıştı.Ama siz diyorsanız ki ben sunucya adam çekerim.Hem gelenler vip alır ve sunucunun giderlerini karşılar elbette yaparım emek server.
Dostum ORİZON TÜRK'Ü biliyormusun? Bak o kadar değerli bir serverdı adını büyük yazdım :D

Bekir_44

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Maalesef adını kapandıktan öğrendim.

Flarrow

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Maalesef adını kapandıktan öğrendim.
O serverın özelliklerini sayayım sana:
1. 10x10 pahalı arsalar (arsaların sınır çizgileri renklli kil ile belirleniyor ve ara koridorlarda çiçekler çimenler var buda oyuncuların oyundan zevk almasını sağlıyor.)
2. Tarlalar (Arsa gibi bir şekilde tarla arazisi satılıyor tabii ki sınırlı sayıda 60 tane falan.)
3. LAPİS REDSTONE HAMMADE MESLEK VB ŞEYLER YOK.
4.Gayet hoş bir spawn, her hafta yenilenen orman. Ormanın spawn bölgesinde ormadna rastgele çok uzak biryere ışınlayan portal.
5. Marketteki madenler gayet pahalı ve VİP DENİLEN BİRŞEY YOK. Oyunda tarlalardan çoğunlukla para kazanıyorsun.
6. Çeşit çeşit kolaydan zora görevler. Hiç sıkılmadan oynana bir oyun.

SEN BUNLARI YAPAR VE KONUNUN BAŞLIĞINA ORİZON TÜRK'DEN ESİNLENİLMİŞTİR YAZARSAN 3 GÜNDE 50DE 50 OLUR BEN SANA SÖYLİYEYİM.