Sun Craft Faction Bakımdayız.

KillboyS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

* BAKIMDAYIZ *

* Çok Yakında Yeniliklerle geliyoruz *

Son düzenleme:

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Hayırlı olsun sonunda açtın :D

turancan kayışlı

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu Server Çoğunlukla Survival Üzerine Kurulmuş Faction Değilde Survival Olarak Yapsanız Daha İyi Olur [Sun Craft Survival Server Gibi] Yani

ExLifeSS

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
s

sen lapis diyorsun ben hammadde ench vb bahsediyorum
Kardesim sen bole adamlara laf anlatamassin kurucunun hile kullanmasi dogalmis bilmem faction svde hammadde olmazmis sunucuda groupmanager dogru duzgun deil sunucu çöp + markette hiçbirsey satilmio :)[DOUBLEPOST=1422456668,1422456554][/DOUBLEPOST]
@ExLifeSS bak bakalım kim küfür ediyo
Kardesim o benim arkadasim kufure uyari olup olmadigini kontrol etti gordugumuz gibi ilk *** tam olarak kufur olmayan bir kelimede bam attin sabrin + yasin + sunucuyu nasil yaptigin ortada artik sus

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Kardesim sen bole adamlara laf anlatamassin kurucunun hile kullanmasi dogalmis bilmem faction svde hammadde olmazmis sunucuda groupmanager dogru duzgun deil sunucu çöp + markette hiçbirsey satilmio :)[DOUBLEPOST=1422456668,1422456554][/DOUBLEPOST]
Kardesim o benim arkadasim kufure uyari olup olmadigini kontrol etti gordugumuz gibi ilk *** tam olarak kufur olmayan bir kelimede bam attin sabrin + yasin + sunucuyu nasil yaptigin ortada artik sus
Tabi canım, Emre şu arkadaşa bi sansür halini atsana.