Süper Ev Süper Okul...

2. Version çıksinmi

• Kullanılan toplam oy
    7

FaTaLB0Y

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Map Çok Güzel Ama Bence Biraz Daha
Eklenti Eklemeliydin.(ÖRNEK:okulda Müdür Yardımcısı Odası Ve Müdür Odası.

Efran

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Birisi bana nasıl map yükleniceğini anlatabilir mi? Resimli olursa daha iyi olur... :bored:

emrezc

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Resimli bilmiyorum ama anlatabilirim.

emrezc

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ve Okulun üst katında müdür ve müdür yardımcısı ögretmenler odası da var daha halı saha ekleyeceğimm :)

emrezc

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Anlatabilirmisin gerçekten? Ya video izledim aynısını yaptım ama olmadı. :(
Öncelikle Masaüstüne Sağ Tıkla Ve Win.rar dosyası çıkart başlata bas (sağ alt köşe) çalıştıra gir. %appdata% yaz. sonra karşına .minecraft çıkacak tıkla saves dosyasına gir. yaptığın mapın adına çift tıkla sonra içindekini winrar dosyasına at. sonra hoftifile yaz kayıt ol dosyanı at. bu kadar :) dosya seç diyor win.rar dosyası de indir

emrezc

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Masaüstüne Sağ Tıkla Ve Win.rar dosyası çıkart başlata bas (sağ alt köşe) çalıştıra gir. %appdata% yaz. sonra karşına .minecraft çıkacak tıkla saves dosyasına gir. yaptığın mapın adına çift tıkla sonra içindekini winrar dosyasına at. sonra hoftifile yaz kayıt ol dosyanı at. bu kadar :) dosya seç diyor win.rar dosyası de indir
sonra onun linkini at :)

Obsessivelly

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Beyler bende map yapmak istiyorum nasıl yapıcaz direk singleplayerdan creative moddamı yapıyoruz? (:

Efran

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler :) :) :)

emrezc

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Beyler Halı saha yaptım Linkini Atarım Sonra Üstünü Kapayacam daha :) biraz kötü oldu ama .)