STRİNGCRAFT BİTMEDİ !!! 3 AY TATİLDE HUB OLARAK GERİ DÖNECEĞİZ !!

StringCraft

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yazıyordu ama ben gene söyeyeyim
pixpoxursu99 [akın alp]

ılgınavcı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar server hakkındaki yorumlarım ;
1- Serverde edit var , fakat abartısız edit , en fazla kes 8 buda demek oluyor ki güc 2 içip te enchli yemiş bir p4 e 3 kalp 4 kalp vurmaz , onun için en az kes 9 gerekir ,
2- Editleri kolaylıkla oyuncularda yapabiliyor , her serverde olmayan sistem p4 + p4 = p5 p5 + p5 = p6 gibi , Bu minecrafta yeni başlayanların sorusudur :D 2 tane p4 ü birleştirirsek p5 olurmu diye bu serverde hayata geçirilmiş ,
3- hileciler direk banlanmaktadır ( kanıt oldugu sürece ) . vipler filan ayrımcılık olmuyor ,
4- Admin ilgili , yani bayagı biraz sıkboğaz etmiştim adamı :D Kusura bakmasın :) ama iyi ,
5- servere girdigimden beri hiçbir yetkiliden küfür duymadım ,
6- Faction zevki kacmasın diye genellikle diger serverlerde yasak olan , tuzak , klan evine sethome vb. şeylerin yasakları kaldırılmış :)
7- Servere girdigimde tek karşılaştıgım sorun repair handın 500k olması kurucuyla konuşup onu indirmeye çalıştım , tamam dedi , bakalım inşallah sözünde durur :D

StringCraft

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar server hakkındaki yorumlarım ;
1- Serverde edit var , fakat abartısız edit , en fazla kes 8 buda demek oluyor ki güc 2 içip te enchli yemiş bir p4 e 3 kalp 4 kalp vurmaz , onun için en az kes 9 gerekir ,
2- Editleri kolaylıkla oyuncularda yapabiliyor , her serverde olmayan sistem p4 + p4 = p5 p5 + p5 = p6 gibi , Bu minecrafta yeni başlayanların sorusudur :D 2 tane p4 ü birleştirirsek p5 olurmu diye bu serverde hayata geçirilmiş ,
3- hileciler direk banlanmaktadır ( kanıt oldugu sürece ) . vipler filan ayrımcılık olmuyor ,
4- Admin ilgili , yani bayagı biraz sıkboğaz etmiştim adamı :D Kusura bakmasın :) ama iyi ,
5- servere girdigimden beri hiçbir yetkiliden küfür duymadım ,
6- Faction zevki kacmasın diye genellikle diger serverlerde yasak olan , tuzak , klan evine sethome vb. şeylerin yasakları kaldırılmış :)
7- Servere girdigimde tek karşılaştıgım sorun repair handın 500k olması kurucuyla konuşup onu indirmeye çalıştım , tamam dedi , bakalım inşallah sözünde durur :D
Yorumunuz için teşekkürler
Editi abartmak istemedik adamlar pvp direk girmesi için
+ edit fazla abartmadık
neden mi ?
kır 3 değiştirmedik
direk kırılsın ve kazanan belli olsun diye
adamlar 10 yıl PVP atmasın diye
VIPlerden ayrı olmaması için
P7 biraz zor daha fazla zor olmasını istemiyoruz.

++

ılgınavcı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverde yaşadığım son olay : Saat 16:00 gibi cann adlı adminin AsiDavsans adlı klanda oldugunu farkettim , o klanda klan evi yapiyordu cann bazı şeyler söylüyordu duvari ileriye koyun filan , tamam dedim fikir verebilir diye , Sonra o klanın adminine tp attım oda kabul etti ( düşmanıız ) kesti -/back yazıp geldim sethome cektim , daha ortalıkta bir şey yoktu , kücük bi ev yapmaya calişiyorlardı sadece,
gece tekrar home cekip oraya gittigimde kocaman set cekilmiş bir yer , odundan surlar vb, ( en az 50 blockluk sur ) ondan sonra taban desen almış başını gidiyor ,
klanın claimine baktıgımda landları 300 lerde powları ise 216 larda , şaşırdım ve bu durumdan şikayetçiyim , arkadaşlar eğer bu durumu normal karşılayan varsa helal olsun , hem deniyor adminlerden item vb. şeyler istenmesi yasaktır yardım yoktur diye , fakat resmen ülke yapiliyor , serverde para ile kale satişi var desem , yok , diceklerim bukadar iyi geceler...
" bu bir eleştiridir , bu yazı yüzünden ban yemessem sevinirim çünkü sadece gördüklerimi anlattım iftira degil , "

StringCraft

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Teşekkürler kestiği olay galiba yanlış can hiçbir oyuncuyu kesmez
yaptığı 50blokluk suru can çekmedi oyuncular yaptı [hemde saatlerce uğraştılar ]
klanda fazla claimlere sözüm yok 1 kişi 25 claim atabiliyor
klanda kaç kişi varsa ona göre hesaplayabilirsin.
Yorumun için teşekkürler Iyı forumlar...

ılgınavcı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yok can kesmedi tunahan kesmişti
bende tunahana tp atmıştım yanlış anladınız
, benim şikayetim okadar büyük bir yeri en fazla 7 kişiyle 1 günde bitiremezler bütün gün açık degillerdi bilene,
ve claim i hesapladım sabahta aynı claimdelerdi , ben bütün gün durdugum halde 10 oldu claimim onlarin bi 300 olucak sonra tekrar 200 e düşücek bu imkansız gibi geldi bana -_-

StringCraft

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Daha bitmedi senin gördüğün 4/2
daha devamı var.

+