Strateji Oyunları Ana Konu (Strateji oyunlarıyla ilgili her şey)

CelilOguz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

CelilOguz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
O değil de Extended Timeline modu 1.15 için geçiyor mu?
(@Rlark sen de başlayabilirsin ._.)

LordOfStrategy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Eu4 çok kasıyor en düşük ayarlar olmasına rağmen sizce sebebi nedir?

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ya bana şöyle çok saracak, fena eğlendirecek, yerden yere vuracak bir strateji oyunu önerin.
Lord Of The Rings Battle For Middle Earth 2
Sid Meier's Civilization V
oyunları oynadım bunlar beni fena sardı bir de sayılır mı bilmiyorum ama çok fena Mount & Blade: Warband aşığıyım sabah akşam oynarım bunlara benzer her oyun kabulümdür.

CelilOguz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya bana şöyle çok saracak, fena eğlendirecek, yerden yere vuracak bir strateji oyunu önerin.
Lord Of The Rings Battle For Middle Earth 2
Sid Meier's Civilization V
oyunları oynadım bunlar beni fena sardı bir de sayılır mı bilmiyorum ama çok fena Mount & Blade: Warband aşığıyım sabah akşam oynarım bunlara benzer her oyun kabulümdür.

Europa Universalis 4. Bir saattir onu konuşuyoruz sarar mı bilmem tabi sen dersen ben gerçek hayattaki gibi yapacağım grafiğe gerek yok HOİ3 öneririm.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Europa Universalis 4. Bir saattir onu konuşuyoruz sarar mı bilmem tabi sen dersen ben gerçek hayattaki gibi yapacağım grafiğe gerek yok HOİ3 öneririm.
Ya çok zor olmasın böyle çok detaylı olsun istemiyorum ne biliyim mesela ekonomi üzerine pek yoğunlaşmasın yani şunu yaparsan şu kadar para gelir şunu yaparsan şu kadar para gider olsun yeter çok fazla detay olunca kafam karışıyor. Sırf çok fazla skill'leri var diye MMORPG oyunlardan soğuyan insanım. Bir yardım edersiniz artık. (Metin 2 hâla benim için en iyi MMORPG oyundur çünkü oynayışı kavraması kolay)

Ashan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Civilazation nerde :(