StoryMCMMO - RPG Yetkili Alımları

qlawing

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerçekten sistemi beğendim zaten önemli olan sistemi başarılar iyi çalışmalar

Iphone 5c cihazımdan tapatalk ile gönderildi

virtuaL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerçekten sistemi beğendim zaten önemli olan sistemi başarılar iyi çalışmalar

Iphone 5c cihazımdan tapatalk ile gönderildi
cok teşekkür ederim inşallah katlılarla cok daha güzel bi sistem olup serveri sizlere paylaşacagım .. şuanlık tek sorun önümde LYS sınavımın olması

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Güzel Bi RPG Olacak gibi duruyor ben yetkili olmak isterim ama sadece helper [rehber] konusunda. builderlik coderlik olunca uğraşmak istemiyorum canim build ve kodlarla..

virtuaL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel Bi RPG Olacak gibi duruyor ben yetkili olmak isterim ama sadece helper [rehber] konusunda. builderlik coderlik olunca uğraşmak istemiyorum canim build ve kodlarla..
sistemimiz alışık olunmayan bi sistem oldugu icin helperlere cok ihtiyacımız olacak serverda anlık 50 kişi varsa en az 5 helper online olmasını istiyorum :D başvurunuzu bekliyorum

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
sistemimiz alışık olunmayan bi sistem oldugu icin helperlere cok ihtiyacımız olacak serverda anlık 50 kişi varsa en az 5 helper online olmasını istiyorum :D başvurunuzu bekliyorum
paşvuru nerden yapacaz :D bi başvuru sistem'i yapaydin. :D ben yeterim merak etme sen :D[DOUBLEPOST=1409780887,1409780836][/DOUBLEPOST]Pardon Çok Cahalim Görmemişim :D[DOUBLEPOST=1409780917][/DOUBLEPOST]Yekli alanınız : Rehber
Adınız: Salih
Yaşınız: 15

Flarrow

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şimdi rehber olmayı pek sevmem. Yapıtlara ufak tefek yardımcı olmak istiyorum. Çok fazla da tecrübeli değilim mimarlık hakkında. Güzel fikirlerim var ve sunucuda yetkili olarak çalışmak istiyorum. Kabul edilir miyim?

HypniezTR

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Türkiye'de yok denilecek kadar az mmorpg sunucu var.Neredeyse 2 tane.
Bu sayının artması gerçekten güzel ve önemli ^,^

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Izin verirsen coder olmak istiyorum emre boylece buglari birlikte kapatip daha iyi swler yapabiliriz

efeakca

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Coder olarak plugin kodlamayı mı yoksa Skript kodlamayı mı kastettiniz acaba?

Beyluce

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Resiimleriyle anlatımınla güzel geldi açılması için her türlü yardım yaparım :D
adım eren
yaş 14
skype eyogurtcu[DOUBLEPOST=1409819879,1409819683][/DOUBLEPOST]Yekli alanınız : Farketmez 10 parmağımda 10 marifet :p
Adınız: Eren
Yaşınız: 14
Oyun bilginiz ve neden StoryMCMMO - RPG Seçtiğinizi: resimler ve anlatımın ilgimi çekti...

ShadowGming

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ad: Ömer
Soyad: Beytekin
Rehber Olmak İsterim Serverinizde
Oyun bilginiz ve neden StoryMCMMO - RPG Seçtiğinizi: 3 Yıldır MC oynuyorum. Güzel Bir Server Olacağına İnanıyorum :) Başarılar

Groo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yekli alanınız :Builderlik
Adınız:Gökhan
Yaşınız:15
Oyun bilginiz ve neden StoryMCMMO - RPG Seçtiğinizi: Türkiyede RPG Serverlar Çok Az Bunun Gelişmesinde Sizin Ve Ekibinizin Büyük Faydasının Olucağını düsündüğüm için sizinle çalışmak istiyorum. {Oyun Bilgim:Çeşitli Serverlerda Builder Olarak Çalıştım Ve Minecraft Konusunda Herşeyi Biliyorum Hayal Gücüm Çok Gelişmiş :=] Ondan Yapıtlarım İyidir} Resim Atamıyorum Kusura Bakma.

illegalBYalone

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Yekli alanınız : builderlik ve redstonnerim ben
Adınız: Kadir Taylan Özkınacı
Yaşınız: 16
Oyun bilginiz ve neden StoryMCMMO - RPG Seçtiğinizi: Rpg bana daha canlı ve daha degişik geliyor normal minecraft artık sıkıyor Çünkü gerçektende fazla Rpg serveri bilmyiorum türkiyede sizi görüncede olmak istedim Skype : Kadir_Legend serveri ileriye taşıyabiliriz oyun bilgim şaka degil bu gerçektende maksimum seviyede :)
[DOUBLEPOST=1409834586,1409834275][/DOUBLEPOST]Skype adresiniz varsa konuşabilirmiyiz yada alınıp alınmadığımı burdan yazarsaznız sevinirim