Story Of The Minecraft || Zindanlar // Efsun // Pazar // Survival-MMORPG

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Merhaba dostlar, bu gün size üzerinde durduğumuz ve yakında açacağımız Survival-MMORPG projesini tanıtacağım.Story Of The Minecraft normal Hayatta Kalma(Survival) sunucularından daha farklı bir dünya...Story Of The Minecraft; zindanda ki efsanevi yaratıklarla savaşıp değerli eşyalar edineceğiniz, silahlarınıza özellik ekleyerek, herkesi öldürebilecek bir kılıç yapabileceğiniz, mesleki gelişimlerden para kazanabileceğiniz(Madenci, Çiftçi, Oduncu), ekonomi sistemini rahatlıkla çözebileceğiniz, birlikler savaşını kazanıp sevineceğiniz, evcil hayvana sahip olabileceğiniz, hilesiz oyun oynayabileceğiniz, çeşitli madenler ile çeşitli zırhlar yapabileceğiniz bir Survival-MMORPG sunucudur.

IP: storyoftheminecraft.nitrado.net
Sürüm: 1.7.2

Meslek Sistemi
Meslek sistemi ile hayatta kalma'ya ilginç bir sistem eklenmiş oluyor.Meslek sistemi ile çeşitli meslekler seviye, tecrübe ve para kazanabilirsiniz.Meslek sisteminin asıl amacı ise; Oyuna ayrı bir amaç katmak ve para kazanımını sağlamak.
Toplayıcı
Toplayıcılık mesleği çeşitli bitkileri(Çiçek,Kaktüs,vb...) toplayarak geçimini sağlar.Bitkileri dönüştürerek çeşitli bitki özleri elde edebilir.Bu özler ise iksir(Can Yenilenmesi,Koruma,vb..) yapımına yarar.Her iksir yapıldığında meslek puanı artar.Bu meslek puanı ile daha iyi iksirler yapabilir.

Madenci
Madenci mesleği, maden kazarak geçimini sağlar.Her maden kazdığında farklı Meslek Puanı alır.Madenlerden bazenleri İşlenmemiş Demir düşme şansı vardır.İşlenmemiş demir

Zırh Ustası
Zırh Ustaları ise madencilerin işlediği madenlerden yeni zırh yaparak geçimini sağlar.Çelik eşyasından Plaka eşyalar yapılabilir.Sadece demirciler işleye bilir.Her zırh craftlandığında meslek puanı gelir.

Silah Ustası

Silah Ustaları, zırh ustaları ile aynıdır.Madencilerin işlediği madenlerden yeni silah yaparak geçimini sağlar.Çelik eşyasından Plaka eşyalar yapılabilir.Sadece silahcılar ve zırhcılar işleye bilir.Her silah craftlandığında meslek puanı gelir.

Pet Sistemi
Pet sistemi oyuncuların istatistiklerini arttırır.Evcil hayvanınız yanınızda ise güç, can çalma, vb.. gibi özellikler kazanabilirsiniz.Her pet'e göre değişir.

Oyuncu Pazarı
Ekonomiye ayrı bir tat katmaya ne dersin! Kolaylıkla oyuncular arasında güvenli, sağlıklı takas ortamı mı istiyorsun ? Bu sistemde oyuncular bir biri ile güvenilir ve en sağlıklı yoldan ticaret-takas ederek ekonomiyi güçlendiriyorlar.

Efsun Sistemi
Sıradan kılıçlar sıktı mı ? Story Of The Minecraft'da bir birinden özel ve yeni kılıçlar bulunmakta.Sıradan kılıcı yada yayı efsun basarak efsaneleştirmek istemez miydin ? Story Of The Minecraft'da kılıcın yada yayın en güçlüsü sende olmasını mı isterdin ?

Soket tozu ile eşyanıza Efsun ekleyebilirsiniz.

Peki ben Soketleri nerede açabilirim ? Soket eklemek için örs'e Soket ekleyeceğiniz Silahla veya zırhla sol tıklayınız.Sohbet penceresinde Evet / Hayır cevabıyla soket ekleyebilirsiniz.

Birlik Sistemi
Birlik Sistemi ile birlik yenekleri, birlik evcil hayvanları gibi çeşitli özelliklere sahip olabilirsiniz.Çeşitli birlik savaşları ve sistemleri sizi bekliyor olacak.

Son düzenleme:

Atiılla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yorumlarınızı bekliyoruz server en kısa zamanda açılıcaktır.

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Blazerd'e Ne oldu?

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hiçbirşey boşuna değildi Story of the minecraft'a alt yapı hazırlandı, Ayrıca Blazerd'ın yapımı da devam ediyor fakat tüm sistemler skript'den çıkıp java ile kodlanıcak
Bir Proje Tamamlanmadan Diğer Projeye Geçmek Saçma.İlk Blazerd'i Bitirip Bunu Açmanız Lağzımdı.

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merak etme Blazerd'da oynıyacağından daha fazla zevk alıcaksın bu serverda.
Tabikide Hayır.Ben Survival Sevmiyorum Belki?İstediğin Kadar Sistemi Dayat Döşet.Sonuçta "Survival".MMORPG ile Survival Arasında Çok Fark Var.MMORPG-Survival Oynamak Yerine MMORPG Seven Birisinin Sadece MMORPG Oynaması Daha Mantıklı.

Atiılla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tabikide Hayır.Ben Survival Sevmiyorum Belki?İstediğin Kadar Sistemi Dayat Döşet.Sonuçta "Survival".MMORPG ile Survival Arasında Çok Fark Var.MMORPG-Survival Oynamak Yerine MMORPG Seven Birisinin Sadece MMORPG Oynaması Daha Mantıklı.
Lütfen server'ı görmeden ön yargıda bulunma...

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Oldukça başarılı uğraşılmış helal olsun...

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Lütfen server'ı görmeden ön yargıda bulunma...
Ben Survival'i Sevmiyorum.

Blazerd mi Bu mu Deseniz Blazerd Derim.Ha, Survival ve MMORPG Seven Olabilir Ancak MMORPG nin Yerini Survival-MMORPG Tutamaz.

Atiılla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben Survival'i Sevmiyorum.

Blazerd mi Bu mu Deseniz Blazerd Derim.Ha, Survival ve MMORPG Seven Olabilir Ancak MMORPG nin Yerini Survival-MMORPG Tutamaz.
Server'da zaten Mmorpg çok daha fazla üstün bu yüzden blazerd'da aradığın zevki burdada alıcaksın

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server'da zaten Mmorpg çok daha fazla üstün bu yüzden blazerd'da aradığın zevki burdada alıcaksın
Hayır Almam.Çünkü Survival.Evler Olucak Saçma sapan yapıt yapıcaklar Görüntü Kirliliği Olacak.Bence Sade MMORPG daha iyi.Blazerd takipteyiz.