Steve ve Sevgilisi

Devamı gelsinmi

• Evet süper

Kullanılan: 5 100.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

cagsi20

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yeni doğan güneşe umutla bakıyordu steve belki bir sevgili bulur umuduyla.Nexusta yaşayan steve küçükken yetim kalmıştı.Ve onu creeperlar büyütmüştü.Akşamları arkadaşı olan George ile barlara gidiyorlardı.steve gitti ve shot içerken bir tane kızı kesiyordu.Kızada shot ikram ederek konu açmaya başladı ve ortak nokta bulmuştu sonunda MINECRAFT..

Kızda minecraft oynuyordu adını öğrenmişti Christine...Evet Christine steve çok sevmişti bu adı.

Evine davet etmişti kızı fakat kız gelemeyeceğini söyledi telefonda ağlamaklı bir ses ile.
steve niye ağlıyorsun dedi.
Kız babası ile tartışmıştı steve kahve içmek için çağırdı kız kabul etti konuştular ve steve kızın acılarını hafifletmişti.Kız eve gitmeye korkarak steve in evine gelmişti.
steve o güzel 8çekirdekli 8gb ramli bilgisayarını açtı.ve MINECRAFT oynayalımmı dedi steve

Kızda Evet diyerek başladılar maceraya

mehmettaskin

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Steve o güzel 8çekirdekli 8gb ramli bilgisayarını açtı.ve MINECRAFT oynayalımmı dedi steve :) Etiketle beni, güzele benziyor.

:koyun:Yetim Steve :D:koyun:

Kataki

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İyiye gidiyo bide minecraft ın içine girseler falan enderman kızı zehirlese creeperler bunu kurtarsa falan çok sarar devamını bekliyorum