Steam'dan bedava oyun almak [%100 Legal] [Orjinal]

Jhonnytesttr

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben bedava oyun veren bir site buldum.Sizinde bundan yararlanmanızı istedim.

Açıklama:
Oyun almak için Coins elde etmelisiniz Coins kazanmak için ise bazı sponsor sitelere girip bazı şeyler gerçekleştirmemiz isteniyor.Gerçekleştirdikten sonra max. 1 gün içinde belirtilen miktarda coins geliyor.Eğer yeterli miktarda coins alınca Rewards a geçip istediğimiz oyunun "View İtem" kısmına tıklıyoruz ve ardından "Purchase" butonuna tıkladığımızda oyunun keyi 1-2 iş günü içinde hesabınıza geliyor.
Sitenin linki:
.:.Link.:.

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben bedava oyun veren bir site buldum.Sizinde bundan yararlanmanızı istedim.

Açıklama:
Oyun almak için Coins elde etmelisiniz Coins kazanmak için ise bazı sponsor sitelere girip bazı şeyler gerçekleştirmemiz isteniyor.Gerçekleştirdikten sonra max. 1 gün içinde belirtilen miktarda coins geliyor.Eğer yeterli miktarda coins alınca Rewards a geçip istediğimiz oyunun "View İtem" kısmına tıklıyoruz ve ardından "Purchase" butonuna tıkladığımızda oyunun keyi 1-2 iş günü içinde hesabınıza geliyor.
Sitenin linki:
.:.Link.:.
Kardeş diğer konudan hacılamışsın hiç uğraşmamışsın adam orda detaylı detaylı anlatıyor

https://forum.gamer.com.tr/konu/teklif-tamamlayarak-bedava-steam-oyunları-kazanın.133552/

Binkedtride

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Şöyle direk kendi referans kodunu paylaşanları görünce deliriyorum nedense. Önce bi normal linki koysaydınız sonra ref kodu koysaydınız daha iyi olurdu.