Steam'a dlc iade etmek

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar 1 hafta önce steam üzerinden total war warhammere dlc aldım fakat beğenmedim iade etme isteği attım geri dönüş olarak normal oyunu 230 saat oynadım ama iade talebinde dlc için 230 saat oynandı ve 2 saati aşmıştır deniyor süre olarak sadece dlcyi görmesi gerekiyor bunu düzeltmenin yolu var mı ?

R

Reloven

Ziyaretçi
İade etme bildirisinde illaki bir mesaj açıklama bölümü vardır buraya yazdıklarını oraya da yazıp denesene.
Bkz: "Oyunu 230 saat oynadıktan sonra Dlc paket satın aldım ancak Dlc paketi 1 saat oynayıp beğenmedigimden dolayı geri iade etmek istiyorum"

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hatırladığım kadarıyda DLC iade edemessin.

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İade etme bildirisinde illaki bir mesaj açıklama bölümü vardır buraya yazdıklarını oraya da yazıp denesene.
Bkz: "Oyunu 230 saat oynadıktan sonra Dlc paket satın aldım ancak Dlc paketi 1 saat oynayıp beğenmedigimden dolayı geri iade etmek istiyorum"
Daha önceden dediğin gibi not kısmına Türkçe ve ingilizce olmak üzere yazdım dlc ile normal oyunun oynanma saatinin farklı olduğunu ama iademi kabul etmediler :(

R

Reloven

Ziyaretçi
Bende şeyi sorayim belki biliyorsunuzdur Unturned gold upgrade dlc aldım steamı silip yükledigimde dlc kaybolmuştu birdaha da indiremedim yine tekrardan 10 tl vermemi istedi bunun bir çözümü var mı?