StarTurk - Faction Spawn

BayBlok

BayBlok
En iyi cevaplar
0

Bu harita StarTurk için yapılmıştır.
Haritalarımız istek üzerine yapılmaktadır.
Bu harita ekibimiz için önemli bir haritadır umarım beğenirsiniz.
Baktığınız İçin Teşekkürler.
PMC linkimiz: http://www.planetminecraft.com/project/starturk---faction/

Başkan-Eriny
ErinyReveth
ErinyBatu
ErinyJexeld
ErinyZomax

Son düzenleme:

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Her şey birbirinin üzerinde çok sakıncalı biri oraya giriyor biri buraya :/ Hava gemisi köpek balığına felan
aklıma cem yılmazın film kesiti geldi herkes uşağa :/ ve alttaki aksiyon karakterinin kılıçları extrude ile kaldırtılabilir daha hoş bir görüntü verilebilir ve güzel bir ışık gölge efekti verilebilirdi

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence köpekbalığı güzel bir konsept fakat ben burdayım diyen kuleler olmamış en azından köpekbalığı üstüne o evi yapmayıp gemi şekli verilebilirdi veya tam tersi.Biyoma gelirsek şu büyük ağaçlar aşırı absürt kuyruk tarafındakiler yelkeni kapatıyor sanki, meşe ağaçları hiç olmasa daha iyi gözükecek yapıyı salataya çeviriyor.

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0

Bu da benden mimarlığım yok bunu bari yapayım .s

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Üstteki yorumumu çeşitli sebeplerden ötürü tekrarlıyorum.

İlla bir kulp takacaklar yapıya... birazdan taştan köpek balığı nasıl uçuyor derseler şaşmam... bloktan köpek balığı yaz desek yazamaz, adamın yaptığı yoruma bak. Böyle yorumlar senin en iyisi olduğunu gösteriyor.
Süpersin Fırat aynen devam.
Ya abi demeyeyim demeyeyim diyorum da, madem bizim eleştirilerimizi takmayacak arkadaşlar, (ki güzelce söylüyoruz) PMC'de az dia almalarının sebeplerine baksınlar. Böyle her eleştiride ''İlla bir kulp takacaklar yapıya.'' diyecekseniz, konu açmayın, sadece fanlarınızın olduğu yerde paylaşın ki sürekli şişiren yorumlar alabilin. İyi akşamlar

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0

İlla bir kulp takacaklar yapıya... birazdan taştan köpek balığı nasıl uçuyor derseler şaşmam... bloktan köpek balığı yaz desek yazamaz, adamın yaptığı yoruma bak. Böyle yorumlar senin en iyisi olduğunu gösteriyor.
Lan boşnak yapıyı eleştiriyorum bu ne yedirememezlik.

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Terbiyeni takın ağzını bozma yarası olan gocunur çocuğum neden üstüne alındın şimdi
Adamın yorumunun hemen üzerine ''tekrardan belirtiyorum'' dediğiniz için olabilir belki. Tartışma çıkmasına gerek görmüyorum ama siz de saçma sapan milleti kışkırtıcı mesajlar atmayın. Sırf arkadaş sizinle çalışıyor diye sürekli övülmesini beklemeyin. Yapı gayet hoş onu da belirttik düzgün dille eksikleri illa ki olacak hiçbir zaman mükemmel olmaz hiçbir şey
Ki benim mesajıma cevap vermeyeceğinizi de biliyordum çünkü siz böyle iş yapıyorsunuz işinize öylesi geliyor
@Eriny umarım bile isteye cevap vermediğimi anlarsınız.

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Bu arada Fıratın şu anda bizle herhangi bir ilişkisi yok. Ben kendi düşüncelerimi yazıyorum. Fakat, bu forumun akıl yaşı ortalaması aklımdan çıkıvermiş, benim hatam.
Yaşınıza uygun cümleler kurarsanız.. Yaşta benden büyük olduğunuzu düşünerek ''abi'' bile diyorum, sizin verdiğiniz cevaplara bak. Gayet sakin sanki bir şey yokmuş gibi ama alttan alttan iğneleyici saçma sapan cevaplar devam ediyor. Fırat eskiden sizinle çalışmıyor muydu? Sunucunuzun haritasını yapmıyor muydu? Arkadaş değil misiniz hala? Ben bizzat gezmiştim sunucuyu arkadaşımla beraber. O zaman başkalarının düşüncelerine girmeden kendi düşüncelerinizi yazın. İyi akşamlar tekrardan

Kaan697

Vae Victus
En iyi cevaplar
0

Gereksiz yere partizanlık yapıyorsun. Yorum yapmayayım sırf Enesin yorumunu beğenip fikrine katıldığımı, yapının güzel olduğunu ancak kuleleri beğenmediğimi, böyle bir yapı üzerinde az da olsa yapmacık durduğunu belirteyim dedim ama senin gibi boş insanlar beni zorluyor. Burada istersen en iyi mimarı çıkar ben eleştirecek bir şey bulurum. Her yapının eleştirecek bir şey olabilir. Forum çünkü burası. Mükemmel çalışan bir redstone sistemi değil bu, ki öyle bile olsa belki yapmanın daha iyi yolu vardır diyerek de eleştirebilirim, neyse konuya gelirsek bu bir resim, mimari herhangi bir şey, eleştirilebilir. Evet kötü yaptın denemeyecek düzey de başarılı ama eksikleri var hepimiz görebilecek düzeydeyiz bunu. Birilerine yaranmak için böyle saçma yorumlar atmayı kesin. Ve bloktan köpek balığı yazamaz dediğin kişi sen daha oynamıyorken mimari yapıyordu bu forumda.

AndRoGeoR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya abi demeyeyim demeyeyim diyorum da, madem bizim eleştirilerimizi takmayacak arkadaşlar, (ki güzelce söylüyoruz) PMC'de az dia almalarının sebeplerine baksınlar. Böyle her eleştiride ''İlla bir kulp takacaklar yapıya.'' diyecekseniz, konu açmayın, sadece fanlarınızın olduğu yerde paylaşın ki sürekli şişiren yorumlar alabilin. İyi akşamlar
PMC'de az dia alıyor dediğiniz ekibin yaptığı haritalar PMC'de ilk sayfalara çıkıyor.