Sphax PureBDCraft 16x, 32x, 64x, 128x, 256x, 512x Minecraft 1.6.2 [Android ve iPhone için'de var !]

furkankck

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Faredevriii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
helal olsun iyiki ios için paylaşmışsın keşke senin gibiler olsa yardımın dokundu ipade ve iphone yükledim

XeXgoG45

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
(y)[DOUBLEPOST=1377496769,1377496736][/DOUBLEPOST]+1

green345

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeşim teşekkürler ama benim bi sorunum var yardımcı olurmusunuz ? Ben 64x texture pack yüklediğimde oyunum donmuyor kasmadan oynuyorum ama 128x den sonrası kasıyor bunun sebebi nedir ?

Faredevriii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim teşekkürler ama benim bi sorunum var yardımcı olurmusunuz ? Ben 64x texture pack yüklediğimde oyunum donmuyor kasmadan oynuyorum ama 128x den sonrası kasıyor bunun sebebi nedir ?

sistemin güçlü değil eyer kasmamasını istiyorsan program kullanabilirsin yada overclock çekebilirsin bunun gibi daha birçok yöntem var ben yaptım overclock önceden 64de kasıyodu şimdi 512de çok az kasıyo onuda optifine yüledim kasmayı dindirdim

green345

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Teşşekkürler optifine yükleyip kasmayı çok güzel bir şekirde azalttım yorumun ve yardımın için teşekkürler :)

TheLegendMc

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Teşekürlerde arkadaşım ben bu linklere tıklıyorum hem kısalt hem kazan diyor reklamı geç fln yok napıcam
Nası indircem ?

Morbid_Angle

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Önermediğim bir doku paketi ama Tekkit Lite 'de kullanacak 2 seçenek olduğundan bunu kullanıyorum.