SpeedArt #7 Donsuz Boy Thumbnail

Hüseyin124

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şu aralar taşınma işleri ile meşgulüm. Bu yüzden tasarımlarım aceleye geliyor.
Evet tasarım hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Hüseyin124

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
SpeedArt ile uzaktan yakından alakası olmayan bir video.
nasıl yani tam açıklarsanız sevinirim bu tür videoların başlığı youtube de speedart'tı ben de bu yüzden speedart dedim. Neden speedart'la alakası olmadığını söylersen sevinirim.

Acarz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
nasıl yani tam açıklarsanız sevinirim bu tür videoların başlığı youtube de speedart'tı ben de bu yüzden speedart dedim. Neden speedart'la alakası olmadığını söylersen sevinirim.
Speed Art'ı Türkçeye çevirdiğimizde Hızlı resim çıkar.Hızlı resmi de zaten mantıken anlamışsındır heralde hızdan :(

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bedava yapıyorsun diye bir şey demeyeyim diyorum. Kendimi tutamadım.

7 tane işin var. 7 sine de bakıyorum. Aynı. Kılıçlı rig önünde 3d yazı. Arkaplan zırt zurt. Yallah tazyik.

Biraz açıl, bak millet neler yapmış 3d olarak. Korkma yenilikten.

Hüseyin124

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bedava yapıyorsun diye bir şey demeyeyim diyorum. Kendimi tutamadım.

7 tane işin var. 7 sine de bakıyorum. Aynı. Kılıçlı rig önünde 3d yazı. Arkaplan zırt zurt. Yallah tazyik.

Biraz açıl, bak millet neler yapmış 3d olarak. Korkma yenilikten.
Sen söyleyene kadar millet hep iyi iyi diye geçiştirdi. Ben de iyi yapıyorum diye devam ettim. Meğersem kötüymüş. Sen aklımı başıma getirdin. Ama ben zaten bu tasarım işine gireli 1 ay olmadı. Yeni yeni gelişiyorum. Tavsiyelerine uymaya çalışacağım. Rig duruşlarını bir türlü yapamıyorum. Rig duruşlarını iyi yapan bildiğin kanallar varsa söylersen sevinirim. Bi de arkaplan bulabileceğim kaynak söylersen iyi olur :)

Speed Art'ı Türkçeye çevirdiğimizde Hızlı resim çıkar.Hızlı resmi de zaten mantıken anlamışsındır heralde hızdan :(
tavsiyeleriniz için sağolun. Peki video başlığı sizce ne olmalı? Bilgilendirirseniz sevinirim.