Sorunu Olan Gelsin Çözelim ...

ByFaiL20

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Evet Sorunlarınızı Yazın Hemen Çözeriz Kolayca

Şimdiden 1 Tane Sorun Çözümü...

Bukkit Serverime Girremiyorum Onlinemode=True Olup Duruyor Düzeltiyorum Yine Aynı Oluyor...

İlk Olarak Şu Kodu Bat Dosyanın İçine At(Not Defterini Aç)
Kod:
java -Xmx1024M -jar craftbukkit.jar -o true
PAUSE
Sonra Kaydet Çalıştır Ve Done Gelince Stop Yaz... Sonra Bat Dosyasının İçine Şu Kodu At(Diğerini Sil)
Kod:
java -Xmx1024M -jar craftbukkit.jar  -o false PAUSE

Bitti

Şimdiden Teşekkürler Devamı İçin Like...

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Sorunu olan gelsin çözelim ne ya bu tek bir konu halinde olsaydı bu forum neden var ? :D

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş serverim var.Biliyorum herşeyi yapmayı ama bunu bi bulamadım./money yazınca para çıkması gerekiyor.Yok arkadaş çıkmıyor.Yeni altyapı ya geçti hosting.Ondan sonra olmamaya başladı.essentials.money.balance filan ekledim hepsini.Olmuyor.config değiştik bir sürü groupmanager Iconomy değiştik olmuyor.lütfen yardım et.

ahmet4545

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
An update to your launcher is available and is required to play 1.6.2. Please restart your launcher. sorunu bilen acil msj yada cevap minecraft 1.6.2 açılırken öle bir hata veriyor

ByFaiL20

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
2 Soruya Çözüm

[DOUBLEPOST=1373653081,1373652885][/DOUBLEPOST]
Kardeş serverim var.Biliyorum herşeyi yapmayı ama bunu bi bulamadım./money yazınca para çıkması gerekiyor.Yok arkadaş çıkmıyor.Yeni altyapı ya geçti hosting.Ondan sonra olmamaya başladı.essentials.money.balance filan ekledim hepsini.Olmuyor.config değiştik bir sürü groupmanager Iconomy değiştik olmuyor.lütfen yardım et.
Şunları Bana Yolla

*server senin evidemi
*plugini yüklediğnden emin misin
*"/" Koymayı Denedin mi yani "/bal-/money vb."

An update to your launcher is available and is required to play 1.6.2. Please restart your launcher. sorunu bilen acil msj yada cevap minecraft 1.6.2 açılırken öle bir hata veriyor
%appdata% daki .minecraft dosyasını ve launcheri uplad et çöüp sana yollarım ...

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Byfail20 dediklerinle alakası yok ama hallettik biz.