Yardım [Soru] Npc plugini ?

ExeLLenTme

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Abiler,ablalar,arkadaşlar... Herkese merhaba.. Foruma az önce bu soruyu sormak için kayıt oldum... İnşallah kalıcı olurum.. Da bir sorum var.. Benim minecraftta bukkit swm var ve buna npc plugini lazım. Googleda çok araştırdım ama bir türlü Türkçe olanını bulamadım. Hep yabancı olduğu için hiçbir şey anlamadım.. Elinde olan varsa verebilir mi ?

Şimdiden teşekkürler.
İyi forumlar

Not = Çok acelem var birazdan evden çıkıp bir yere gideceğim. O yüzden konuyu acele ile açtım.. Yanlış yere açtıysam ve bir yanlışlık yaptıysam çok ama çok özür dilerim...

trkrap

Marangoz
En iyi cevaplar
0
NPCCreatures var ama sadece olduğu yerde duran NPC'ler veriyor ve bazen sildiğin npc'ler oyunda durmaya devam ediyor.
Ben son olarak mixxit's npcx modunu indirdim ancak deneme fırsatım olmadı. Ama epey kaliteli bir mod'a benziyor

ExeLLenTme

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Zaten sadece olduğu yere duran adam lazım. Dükkan yaptım onun içine koyacağım :) Öyle duracak süs gibi :D Yani ama yanlış yaptığım zaman silebileceğim.. :D Çok aradım ama bulamadım

trkrap

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sadece duran adam için NPCitizen iyi, bug olmadığı sürece de silebiliyorsun. Mixxit'inkini denemedim ama şimdi Storm'un verdiği citizen'e bakıcam

ExeLLenTme

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Nasıl Silebilirim,Giydirebilirim ? Bunların kodlarını biliyormusunuz ?

halil

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bak npc sag tikla /npc equip yaz itemi adama dogru tut sağ tikla adam giyer
Eger Npc yapmayi Bilmiosan /npc create Nerdy
Beni Hatirlarsin İns

Minecraft Profix

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
1
Abiler,ablalar,arkadaşlar... Herkese merhaba.. Foruma az önce bu soruyu sormak için kayıt oldum... İnşallah kalıcı olurum.. Da bir sorum var.. Benim minecraftta bukkit swm var ve buna npc plugini lazım. Googleda çok araştırdım ama bir türlü Türkçe olanını bulamadım. Hep yabancı olduğu için hiçbir şey anlamadım.. Elinde olan varsa verebilir mi ?

Şimdiden teşekkürler.
İyi forumlar

Not = Çok acelem var birazdan evden çıkıp bir yere gideceğim. O yüzden konuyu acele ile açtım.. Yanlış yere açtıysam ve bir yanlışlık yaptıysam çok ama çok özür dilerim...

Öncelikle herkese merhabalar arkadaşımız storm'un bahsettiği plugin harika bir plugin bende kullanıyorum.Citizens plugini yani diğer adıyla npc plugini.

İsterseniz şimdide komutlarından bahsedelim:

/npc create npcye vericeğiniz isim-npc yaratır.
/npc path-Npc yürür(Sol tık ile yere tıklarsanız sizin işaretlediğiniz yerlerde yürür, sağ tık yaparsanız işaretlediğiniz yerler silinir npc yürümeyi keser.)
/npc equip-Npc'yi giydirirsiniz-(elinize item alıp npc'ye doğru sağ tıkladığınızda npc itemi giyer)
/npc text-Npc Konuşur(Siz bu komutu yazdıktan sonra bi sayfa açılacak oraya / işareti koymadan add yazın ondan sonra npc'nin ne söylemesini
istiyorsanız onu yazın)

Minecraft Profix
Bi teşekkürü çok görmeyin.

hilmi141

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
npc hata veriyor inter manager gibi bir hata var lütfen yardım edin nasıl yapıcam hangi pluginlerin olması lazım npc nin çalışması için.