Sonvita | Baskınlar -15 Silah - Araçlar - Rebel,Polis,Sivil - İşler #Bakımda Açılacak !

tunasofiyar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Polis ekipleri müdahale sırasında saldırgan olarak sizi görmüşler ve gerekli işlemi yapmışlar kimin suçlu kimin suçsuz olduğu silahlı çatışma anında, mekanında
pek belli olabileceğini sanmıyorum.Etrafta gerçekleşen RDM olayları olsun soygunlar olsun, bunu etkiler.

İlgi aslında maksimum derecede ilgi için ts3 adresi kurduk bir sürü rehberimiz adminimiz yardımcı olucak insanlarımız var.Ts3 biz sizler için kurduk ancak kullanmayan birçok oyuncumuz bulunuyor, oyun içinden verilebilen yardım karmaşıklık açısından biraz zor.Ona rahmen tüm gelen herkese en detaylı şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz..
Haklı olabilirsin ama bizde haklıyız cünki örnek veriyorum benim bilgisayarımda ts kurulmuyor neden oldugunu bilmiyorum kurunca tüm internetim gidiyor silsemde düzelmiyor benim önerim; 1-2 kişi seç ve bunlarda skype üzerinden sonvita destek grubu adlı grup kursun ve oradan yardımcı olsunlar bizim sorunlarımızı size iletebilsinler ki ts'si olmayan arkadaşlarımız (ben dahil) mutlu olalım.

Realizes

play.RevolutionMC.com Yakında !..
En iyi cevaplar
0
Arma alacak parası olmayanlara alternatif RPG sunucusu. Başarılar.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Burakcan

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Merhaba @Axel102

Sunucu Tanıtım konunuzda Bölüm Kuralları dahilinde "Yetkili Listesi" bulunması zorunludur, en kısa sürede eklemeniz dileği ile.

(Eğer bulunuyor ise bildiriniz, konuda göremedim)

ss333

。◕‿◕。
En iyi cevaplar
0
Yetkililer: Axel102 ve Dedee imiş.. Ben yetkili değil miyiğğm :C