SONTURK %100 SURVİVAL TİMBER / BOSS / KÖYLÜ TAKAS / SANAL MARKET / 1.7.2 - 1.7.4 play.sonturk.net

FinalFantasy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kötü yorumları kendinize saklayın oynayan oynuyor pvp dersen herkey nerdeyse eşit tabi vipler onlara göre güçlü :)
Çürük serverinizi kendinize saklayın.yokluktan oynanıyor dedim.Bugün nevsurvival acılıyor zaten.Millet daha fazla oynamak zorunda kalmayacak bu serveri.

SafaAltugTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Diğer Serverdakiler gibi abartılı bir şey yok sunucuda bir tane enderip var zaten normal vip pro 2 enchant bassan pro 4 gelir. Yani Açık Bulamadınız Diye Saçma Saçma Şeyler Yazıp Konuyu Kirletmeyin Boşuna

pmmedya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Çürük serverinizi kendinize saklayın.yokluktan oynanıyor dedim.Bugün nevsurvival acılıyor zaten.Millet daha fazla oynamak zorunda kalmayacak bu serveri.
Ya 10 yaşında abisin gelip burda terör estiriyorsun, çekemeyince hep böyle oluyor ne yapalım :)

FinalFantasy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
82 Kişilik bir servere 16 GB ram cok fazla 82/82 kişi oldugunda bile en fazla 6 GB kullanir zaten survival server ne kadar ram kullanirki

bu arada vipler özellikleri aşırıya kacmiş burasi survival server 2 vip olur biri normal bütce digeri ise lüks olarak olmasi gerek

Ama Başarılı bir sunucu çalışmalarınız devamini dilerim
Bencede yani cok ceşit var + edit koymuşlar olmamış :/

SafaAltugTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yemişim Editini Megavip koruma 2 bumu edit enc bassan koruma 4 gelir

SafaAltugTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
La VIP SATIMI KAPALIYDI AÇILDI YAZDIK ONUDAMI YAZMIYAK KOUN SAHIBI DIGER ORTAGIM O DEGISTIRENE KADAR KONUDA BEN MESAJ ATIOM ATAR YAPMAYALIM

Mulfucer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
yakında(1-2 güne) bu konu dahil sunucu konularının çoğunuı kontrol etmeyi planlıyorum.
Zaten bos bos server konulari var bizde adam gibi server bulma konusunda sorun cekmeyiz (sorunun sknti hali varda onu yazacaktim fakat klavye yurt disindan gelme oldugu icin kufur olmasin :) :) )

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Heryer vip yazılarıyla dolu ormana gidebilmek için 10 dakika aradım spawnda.