SONTURK %100 SURVİVAL TİMBER / BOSS / KÖYLÜ TAKAS / SANAL MARKET / 1.7.2 - 1.7.4 play.sonturk.net

pmxd

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
servere kesinlikle girmeyin eğer olurda girerseniz ztn pvpye çıktığınız anda tek yersiniz adamın geldiğini bile görmeden. böle hile olan server ilk defa gördüm sontürk eskiden kraldı şimdi sadece hile krallığı adamlar demir tahta bloklu kapı mapı... dinlemior direk eve girior ve kesior hala gircekseniz siz bilirsiniz......
Elimizden geldiği kadar sunucumuzu hilelerden karşı koruyoruz tabi birazda sizden yana sıkıntımız var böyle diyeceğinize ss veya video çekip bize atsanız hiçbir sıkıntı kalmayacak emin olun.

AzePvP

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
la adami tuzakla kestim banlandim
tp tuzaki digil klan eviiii tuzagi

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serveri tavsiye etmem.
Çünkü ; Server defalarca sıfırlandı bir kere sitelerine saldırı yapılmıştı tüm üyelikler ellerine geçmişti ve vip üyelere girdiler kurucu üyelerine filan kendilerini op yapmalalar vs... bu yüzden tavsiye etmem.

Kanıtı yok iken hile ile top5'e çıktılar diyor.
Valla ben bu server ilk açıldığında oynamıştım 0 lanınca önce hub sonra faction muhabbeti dönünce bende 0 landığı için bıraktım :) Şimdi durumu iyimi kötümü bilmem admin olarak bir pmmedya ilgileniyordu ozmn şimdi nasıl bilmem.

pmxd

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
la adami tuzakla kestim banlandim
tp tuzaki digil klan eviiii tuzagi
bak kardeşim kendi agzınla söylüyorsun tuzak ile kestim sunucuda bas bas bağırıyoruz tuzak yapmanın cezası serverden serverden atılmaktadır diye tabi dinleyen olmadığı için boşa bogaz patlatıyoruz sonradan forumda sunucuyu kötüleme amaclı konuşuyorsunuz.

AzePvP

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bak kardeşim kendi agzınla söylüyorsun tuzak ile kestim sunucuda bas bas bağırıyoruz tuzak yapmanın cezası serverden serverden atılmaktadır diye tabi dinleyen olmadığı için boşa bogaz patlatıyoruz sonradan forumda sunucuyu kötüleme amaclı konuşuyorsunuz.
admin tuzak serbest dedi bana ?

korayberk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dediğim gibi oyunda yetkili birtek ben varım baska serverden bahsediyor olabilirmisiniz acaba ?;
Tamam server iyi semih abi ama hala bi vip 100 lira 10 liraya olan da var gerçi ancak endervipin editli setiyle savaşmak için 5 tane megavip lazım [emoji20]

-Koray-Kayseri-KFL'18-Minecraft-CoD-BF-GTA-

pmmedya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Tamam server iyi semih abi ama hala bi vip 100 lira 10 liraya olan da var gerçi ancak endervipin editli setiyle savaşmak için 5 tane megavip lazım [emoji20]

-Koray-Kayseri-KFL'18-Minecraft-CoD-BF-GTA-
Sunucumuzda VIP fiyatları gayet normal 10-20-40 anlamadığım şey 100 TL nerden çıktı ?

Celebrex

Goḓ of̖͎ ͉s̹̻k̟͍r̳̭̻̝̺̩i͚̞͉̦͇̲̖pt̻̞͔̩͖̺̜
En iyi cevaplar
0
Hmm Survivalmı factionmu bilemedim doğrusu :?