SonTÜRK Survival Sunucu (1.7.2) / İP: play.sonturk.net

MrSahin_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
spawndan icim soldu her svde aynı spawn.
ve oyun mapı parça pinçik olmuş spawnı adaya yapmışlar adada ağaç yok her yer ev dolu karışık bi şekilde.yerler delik deşik gecilcek yer yok.Adada ağaç olmadıgından tekne yapmadan okyanusu aşmanız gerekiyor :D yarım saat gittim bikac kücük adaya rasladım onlarda ıssız hic bişe yok.Yüzmekten canım sıkıldı cıktım svden.
Svnin yenilenmeye ihtiyacı var.Cok oynanmış harita.Eskimiş
.
.
.
Edit: Ha bide ben bu svyi eskiden neden bıraktıgımı hatırladım.Adminin bi kankası vardı Cino diye biri hep ona kıyak geciyodu haksızken yanında duruyodu.sv her sıfırlanışında spawnın en önünü her zaman bu cocuk claimliyodu.girdim svye baktım spawn onunde cinonun evi vardı yine :D

pmmedya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
spawndan icim soldu her svde aynı spawn.
ve oyun mapı parça pinçik olmuş spawnı adaya yapmışlar adada ağaç yok her yer ev dolu karışık bi şekilde.yerler delik deşik gecilcek yer yok.Adada ağaç olmadıgından tekne yapmadan okyanusu aşmanız gerekiyor :D yarım saat gittim bikac kücük adaya rasladım onlarda ıssız hic bişe yok.Yüzmekten canım sıkıldı cıktım svden.
Svnin yenilenmeye ihtiyacı var.Cok oynanmış harita.Eskimiş
.
.
.
Edit: Ha bide ben bu svyi eskiden neden bıraktıgımı hatırladım.Adminin bi kankası vardı Cino diye biri hep ona kıyak geciyodu haksızken yanında duruyodu.sv her sıfırlanışında spawnın en önünü her zaman bu cocuk claimliyodu.girdim svye baktım spawn onunde cinonun evi vardı yine :D
Cino adlı kullanıcı artık sunucumuzda oynamıyor ve spawnımız değişmiştir bilginize!

SafaAltugTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güncel Serverdaki Lag Sorunu Çözülmiştür Bİlgilerinize

ufukt14789

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Cino adlı kullanıcı artık sunucumuzda oynamıyor ve spawnımız değişmiştir bilginize!
hsyn045 ban kaldır dan geleyim yaaaaaaa[DOUBLEPOST=1409314189,1409313511][/DOUBLEPOST]semih neden Görmezden geliyorsun hsyn045 banladın Bos yere
Ve baskalarını'da banlıyosun
Vip Hack kullanıyo banlamıyosun Gülüyosun ( :) )
Biz hack kullanıyoz banlıyosun ( :aşık: )[DOUBLEPOST=1409331522][/DOUBLEPOST]Arkadaslar serverde full Vipler edit
Rehber Adminin Arkadası ona Her sey yapıyor Bir sürü editi felan var.
Adama bakın Vip Ev yapıyor Rehber süper ev yapıyo World edit ile

pmmedya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
hsyn045 ban kaldır dan geleyim yaaaaaaa[DOUBLEPOST=1409314189,1409313511][/DOUBLEPOST]semih neden Görmezden geliyorsun hsyn045 banladın Bos yere
Ve baskalarını'da banlıyosun
Vip Hack kullanıyo banlamıyosun Gülüyosun ( :) )
Biz hack kullanıyoz banlıyosun ( :aşık: )[DOUBLEPOST=1409331522][/DOUBLEPOST]Arkadaslar serverde full Vipler edit
Rehber Adminin Arkadası ona Her sey yapıyor Bir sürü editi felan var.
Adama bakın Vip Ev yapıyor Rehber süper ev yapıyo World edit ile
BANLANDIN DİYE BÖYLE HAKARET EDEMEZSİN! SENİ DURDUK YERE BANLAMADIK SUNUCUMUZDA REKLAM ATTIN BAN YEDİN BU KADAR.