SonTÜRK / Survival / SATILIKTIR #400 TL / SKYPE: pmmedya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pmmedya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
LAPİS VAR DEDİLERDE...
Sunucumuz survivaldır LAPİS diye bir şey yoktur merak etmeyiniz.[DOUBLEPOST=1399089130,1399089079][/DOUBLEPOST]
Site temanıza 100 TL verebilirim.[DOUBLEPOST=1399063639,1399063449][/DOUBLEPOST]Hocam ayrıca PMMDYA.com domain, yanlış almışsınız :D.
Sitemizin temasını satmıyoruz eğer tema lazımsa sıfırdan yapıp satıyoruz skype: pmmedya ekleyebilirsiniz alıcaksanız.[DOUBLEPOST=1399105788][/DOUBLEPOST]Güncel++

YasarrTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Süper Server Tercih Ederim...!

NemesisX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Böyle saçma vip özellikleri olmaz ender vip alan bir kişi normal oyunculardan çok çok üstün oluyor ve hiçbir anlamı kalmıyor herkes ender alsın o zaman birde fiyatlar çok abartılmış bir kişi bu kadar para verirse serverin kapatılması sonucu o para boşa gidecek vip olayını baştan düzenlemelisiniz

pmmedya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Böyle saçma vip özellikleri olmaz ender vip alan bir kişi normal oyunculardan çok çok üstün oluyor ve hiçbir anlamı kalmıyor herkes ender alsın o zaman birde fiyatlar çok abartılmış bir kişi bu kadar para verirse serverin kapatılması sonucu o para boşa gidecek vip olayını baştan düzenlemelisiniz
Kardeşim beni iyi dinle.
Bir vip fiyatları survival sunucumuza göre iyi fly yetkisi var ama fly pvpdeyken otomatik kapanmaktadır, ve sunucumuzun 1 Yıllık parası ödenmiştir bunuda burdan söyliyimde sunucu yaz bitene kadar acıktır.

Anilcan44

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server hoşuma gitti oynayın derim :)

MrJohn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konuyu Görmemiştim Güzel.

pmmedya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
play.sonturk.net BAKIMDADIR!

Sunucu hakkında düşmeler yaşanıyor bunun sorunu araştırılıyor.
Merak etmeyin sunucumuz kapanmıyacaktır ve sıfırlanmıyacaktır.
İtemleriniz duracaktır, bizi takipte kalın!
https://www.facebook.com/sonturkcraft

klanvend

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server çok güzel fakat köylüleri vipmarketten alıyorum köylüleri koyuyorum ama oradan uzaklaşınca köylüler yok oluyor :( bir çözüm yapar mısınız en az 100 k gitti ona :(

pmmedya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Server çok güzel fakat köylüleri vipmarketten alıyorum köylüleri koyuyorum ama oradan uzaklaşınca köylüler yok oluyor :( bir çözüm yapar mısınız en az 100 k gitti ona :(
Merak etmeyiniz zaten spawna köylü takası koyucaz bida aksama doğru sunucu online olacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...