SonTÜRK / Survival / SATILIKTIR #400 TL / SKYPE: pmmedya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Furkan1952

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
hakan bilmem bişe banlarım deyip bna sövüyor + + öldürüyor kardeşim

pmxd

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hakan bilmem bişe banlarım deyip bna sövüyor + + öldürüyor kardeşim
hahaah kardeşim yalana bak sadece sunucuda op yani kurucu benim ve benim adım SemihTR sen herhalde başka sunucuyla karıştırdın iyi eğlenceler :)

Furkan1952

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
hahaah kardeşim yalana bak sadece sunucuda op yani kurucu benim ve benim adım SemihTR sen herhalde başka sunucuyla karıştırdın iyi eğlenceler :)
Kardeşim ltfn resim çektirmeyin bna serveriniz batı hoştan 96 kişilik ve hiçbir kimse yok ve aynı iple gireyorum

Free2Play

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Gayet başarılı bir sunucu tebrik ederim sizi. Web sitesini kim yaptı ?

Slipknott

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ip yazınca hostname alıorm yanlışmı ???[DOUBLEPOST=1396690978,1396690894][/DOUBLEPOST]tamam tamam girdim

DeathFlowHD

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar svniz güzel fakat:
bu sv yi ilk keşfettiğimdeki mapla şuanki map aynı.Hertaraf delik deşik edlimiş belli belirsiz claimler.Etrafta tenha evler.Oyunu bırakmış adamların evleri.Yani bi svye adam cekmek istiyorsanız oyuncuların ev yapabilecekleri yeni alanlar acmalısınız /warp orman kesinlikle değişmeli.Cok oynanmış.Cok eski.Yeni oyuncular pek oynamak istemez bu mapda.

pmxd

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar svniz güzel fakat:
bu sv yi ilk keşfettiğimdeki mapla şuanki map aynı.Hertaraf delik deşik edlimiş belli belirsiz claimler.Etrafta tenha evler.Oyunu bırakmış adamların evleri.Yani bi svye adam cekmek istiyorsanız oyuncuların ev yapabilecekleri yeni alanlar acmalısınız /warp orman kesinlikle değişmeli.Cok oynanmış.Cok eski.Yeni oyuncular pek oynamak istemez bu mapda.
Merhaba HungryMonster zaten çöl ile yeni orman yapıyorum merak etme, iyi oyunlar :)[DOUBLEPOST=1396722578,1396699214][/DOUBLEPOST]Güncell ++

pmxd

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kaliteli sunucu için; play.sonturk.net[DOUBLEPOST=1396800038,1396780558][/DOUBLEPOST]Reklamcı alımları için formu doldurunuz.
AD:
SOYAD:
Reklamcı konusunda yönleriniz(İYİ,KÖTÜ,ORTA):

REKLAMCI ÖZLELLİKLERİ:
Reklamcı Alımı icin Skype: pmmedya-16
  • Reklamcı Özellikleri:
  • Feed:Aclık Doldurma - Hat Kullanma - 5 Sethome Hakkı - İşinde İlerlerse Koruma 4 Set - Hatalık 35.00 Oyun Parası
  • Yapmasi Gerkenlenler:
  • -Ayri Ayri enaz 3 Forumda Konu acmalı ve Hergun o Konuları Güncel Tutmalı forum.mctürkiyede konu acmamalı baska forumlarde exe gibi
  • -Oyunculara Saygi Göstermeli Yinede İlgilenmeli
  • -Hergun forumdan Ayrı en az 5 Facebook Sayfasında Durumlardes Reklam Yapıp Bana ssini atmalı
  • -Sorunu Olunca Once Adminleri bulmalı
------------------------------------------------------------------

arif4187

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
bağlantı koptu biraz daha hızlı olmalısınız diyor ne yapmam lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...