[SonSavaşNetWork] En İyi Silahlı PvP Sunucusu ----> Girmezsen Pişman Olacaksın! :D

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
hayır nitrado. ip ile nasıl network olunuyor onu kavramaya çalsıısyorum ki nitrado makinası tek makina hmmmmmm :S

CrafterMan24

Arduino is my life :C
En iyi cevaplar
0
Peki bana network nasıl bir şey onu anlatırmısın
Önüne gelen sunucu açarsa olacak budur. Kardeşim sunucu açmak için belirli bir bilgin olması gerekir. Her önüne gelen sunucu açarsa ne olur? Aslında cevap basit, tek yapmanız gereken Türk sunuculara ve hallerine bakmak.

Hase1968

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
DDAY özenti.. Ama fail.
DDAY Dediğin sunucuyu hiç bilmiyorum hiç te girmedim o yüzden bilip bilmeden konuşma eklentileri özgür biçimde kendim yazdım haritalarıda kendimiz yaptık yani bu sunucuda sadece emek var ama naparsın tasmasını çözen bilmeden yorum yapıyor @TrustNoONE[DOUBLEPOST=1436687760,1436687679][/DOUBLEPOST]
Map kötü olabilir yorumuna saygım var ve teşekkürler map'i biz yaptık bu yüzden kötü

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Network olayını kaldır server isminden + olarak maplari iyileştir belki biraz kitleye ulaşabilirsin. Başarılar.

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
Daha eni iyi olmanıza çoook var..
1-Yapılarınıza özen göstermenizi tavsiye ederim..
2-Texture Packiniz Alıntı.. Battlecraft yazıyor.. Ayrıca içinden zaten orjinal minecrafta ait olan itemleri silin.. 3 mb yerine 1 mb a düşer.. Direk sunucuya ftp ile bağlarsınız. Ayrı linkle indirmelerine gerek kalmaz..
3-Kendinize direk en iyi damgasını yapıştırmayın.. En iyi olmaya çalışabilirsiniz ama kendinizi en iyi ilan etmek sizin gelişiminizi engeller..

Başarılar..

Hase1968

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Network olayını kaldır server isminden + olarak maplari iyileştir belki biraz kitleye ulaşabilirsin. Başarılar.
Teşekkürler sunucuyu gittikçe hub yapmaya çalışıyoruz iyi günler[DOUBLEPOST=1436729636,1436729540][/DOUBLEPOST]
Daha eni iyi olmanıza çoook var..
1-Yapılarınıza özen göstermenizi tavsiye ederim..
2-Texture Packiniz Alıntı.. Battlecraft yazıyor.. Ayrıca içinden zaten orjinal minecrafta ait olan itemleri silin.. 3 mb yerine 1 mb a düşer.. Direk sunucuya ftp ile bağlarsınız. Ayrı linkle indirmelerine gerek kalmaz..
3-Kendinize direk en iyi damgasını yapıştırmayın.. En iyi olmaya çalışabilirsiniz ama kendinizi en iyi ilan etmek sizin gelişiminizi engeller..

Başarılar..
Güzel yorumun için teşekkür edrim beni çok mutlu ettin evet kendimize en iyi diyemeyiz şu ftp ile textrure olayını pek anlamadım ama neyse

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler sunucuyu gittikçe hub yapmaya çalışıyoruz iyi günler[DOUBLEPOST=1436729636,1436729540][/DOUBLEPOST]
Güzel yorumun için teşekkür edrim beni çok mutlu ettin evet kendimize en iyi diyemeyiz şu ftp ile textrure olayını pek anlamadım ama neyse
1- Filezilla server kur...
2- Server properties e gir.. Resource pack yazan kısma linki yapıştır..

Nasıl yapacağını bilmiyorsan google araştır.. kesin yaparsın..
Olmadı internete upload edebilecegin bir yer bul.. Oranın linkini kopyala yalnız linki tarayıcına yapıştırıp entera bastığın an indirmesi gerek.. Yoksa çalışmaz..

Hase1968

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Olmadı internete upload edebilecegin bir yer bul.. Oranın linkini kopyala yalnız linki tarayıcına yapıştırıp entera bastığın an indirmesi gerek.. Yoksa çalışmaz..
Teşekkürler Deneyeceğim[DOUBLEPOST=1436731962,1436731754][/DOUBLEPOST]K

Kardeşim olmuyo http://download2078.mediafire.com/8e3bok3ddqrg/042via5jwtd322i/SSNW+TEXTURE+PACK.rar link bu ama oyuna girince yüklemiyor

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
drobox'a yükle link at sana ayarli olarak atayim.