SonOsmanli Sunucusu Yetkili Alımı

Sizce Sunucumuz Tutulur mu ?

• Kullanılan toplam oy
    12

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Sunucuya Alınacak Yetkililer:
2 Skripter
1 Builder
4 Reklamcı

Öncelikle Arkadaşlar Şunu Söylemeliyim Sunucumun Reklama İhtiyacı Olduğu İçin Ağırlık Reklamcıda Olucak.
Fakat Diğer 3 Kişiye de Sunucumda Yer Vermek İstiyorum.
Yetkili Olmak İçin Yapmanız Gereken Almak İstediğiniz Yetkinin .txt Formatındaki Not Belgesini İndirip Doldurmanız.
Doldurduktan Sonra da Skype Üzerinde Ya da Buradan Geri Dosya.tc ye Yükleyerek Link Vermenizdir...

SonOsmanli Ailesi ---- Halil İbrahim ---- Kurucu
İYİ FORUMLAR...

Skripter Olmak İçin: http://s6.dosya.tc/server7/hhen24/nli_Sunucusu_Skripter_Alimi_Basvuru_Formu.rar.html
Builder Olmak İçin: http://s2.dosya.tc/server2/g9nknz/anli_Sunucusu_Builder_Alimi_Basvuru_Formu.rar.html
Reklamcı Olmak İçin: http://s2.dosya.tc/server2/srndf7/nli_Sunucusu_Reklamci_Alimi_Basvuru_Formu.rar.html

NOT: Eğer Reklamcı Olursanız Asla Başka Sunuculara Girip Sunucumuzun Reklamını Yapmayınız..
Aksi Takdirde Yetkiniz Alınacak ve Sunucumuzdan Banlanacaksınız...

Skripter Alınmıştır...

Son düzenleme:

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ad ahmethan
soyat aydın
yaş 13
skype ahmethan aydın
Sunucu Bilgileri
SonOsmanli İsmini Daha Önce Duydunuz mu ?: forumda göz gezdiriken gördüm ama eminde değilim

Daha Önce En Çok Oynadığınız Sunucuların Listesi:aslinda türk severlerinde oynamiyom rpg ler varsa oynarim suanda hic rpg yok yapim aşamasinda olanlar var eskiden faction filan oynaridim ama artik eski ihleri vermiyo hata survavila lapis koyanlar var bu bile kötü oyüzden terzih etmem türk sünücülarini çok

Daha Önce VİP vb. Eşyalar Satın Aldığınız Sunucuların Listesi: almadim

Daha Önce Builder Olduğunuz Sunucuların Listesi(Yoksa Boş Bırakın):var ama uzun süredir bulider olamdim

Oyuncu Kimliği Bilgileri:
Minecraft'ı Kaç Yıldır Oynuyorsunuz: 5 yil oldu

Minecraft'ı İlk Defa Oynarken Tek Oyunculuda mı Oynuyordunuz ?: evet ejderhaya kadar geldim ve öldürdüm

Builder Bilgileri:

Sunucu Haricindede Harita Yapıyor muydunuz?: evet yapmaya çalistim bir zombi haritasi yaptim zombilerin güneste yanma sorunu bile cözdüm 4 tane farkli zombi türü olusturdum ama map bir sekilde yok oldu bende en bastan baslamadim

Haritaları Yaparken Hazır Haritalardan Ögeler(Ağaç Ev vb.) Alıyor musunuz?: bazi haritalara bakardim o sey cok hosuma giderse belki eklerdim ama bunu disinda kendi hayal gücümle yapmayi daha cok seviyorum

Builder Olmayı Neden İstiyorsunuz: cünkü oyunculara girmeden önce bir basarisizlik değilde cok salam builderi olan birsever görmeleri için olara en iyi oyunu deneyimini yasatmak için builder oluyorum yaptim yapitlarin da güzel ve ele hazirlamaya özen gösterim

Her Şeyi Sadece Kendinize Ait Bir Harita Var mı?:

Her Şeyi Sadece Kendinize Ait Harita Var İse Resim ya da İndirme Linkleri:

Her Şeyi Sadece Kendinize Ait Harita Yapamıyor Sadece Editliyorsanız Neden Başvurdunuz ?:
Hocam Anlatamadım Ben Galiba Size Verdiğim Dosyayı o .txt formatındaki dosyayı winrara ekleyip oradan dosyatc ye yükleyip buraya link atın

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali